Smluvní právo – Východní Čechy

Smluvní právo je oblastí, která se v poslední době stává stále důležitější pro firmy v oblasti Východní Čechy. Tato právní oblast se zabývá uzavíráním smluv mezi různými stranami a jejich dodržováním.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1JUDr. Kohout Oldřich, advokát

Nabídka univerzálních advokátních služeb v oblasti soukromého i veřejného práva. Specializujeme se především na občanské, obchodní, trestní a správní právo. Preferujeme individuální přístup s přihlédnutím k potřebám a finanční situaci klientů.

2ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - URBAN ARNOŠT, JUDr.

Naše advokátní kancelář se zaměřuje především na občanské, správní, trestní a obchodní právo. Dlouhodobé zkušenosti nám umožňují zastupovat jak jednotlivce, tak velké obchodní společnosti. Zakládáme si na individuálním přístupu s přihlédnutím na potřeby a možnosti klienta, kdy se případy…

3Advokátní kancelář JUDr. Miloš Vízdal

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Náměstí Míru 50, Svitavy

Nabídka advokátních služeb se zaměřením na občanské, obchodní, konkursní právo, nemovitosti, trestní právo, rodinné právo, pracovní, správní, ochrana osobnosti.

4ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Pardubice…, Pardubice -… Bezdlužná

Jsme dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář poskytující komplexní právní služby a související servis našim klientům ve všech oblastech práva v rámci celé ČR. Za účelem vymáhání pohledávek trvale spolupracujeme s exekutorským úřadem našeho smluvního exekutora.

5Martin Knob Mgr., Advokátní kancelář Knob & Plíšek

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Denisova 585, Jičín Bezdlužná

Advokátní kancelář Knob & Plíšek je moderní, dynamickou advokátní kanceláří, která poskytuje komplexní právní služby a poradenství ve všech oblastech práva. V rámci své činnosti poskytujeme právní služby fyzickým i právnickým osobám, podnikatelům i nepodnikatelům.

6JUDr. TOMÁŠ TINTĚRA, advokát - Advokátní kancelář

Advokátní kancelář nabízí komplexní právní servis, pokrývající široký rozsah potřeb klientů, od podpory Vašeho podnikání, po Vaše osobní záležitosti. Specializace především na oblasti vztahů k nemovitostem, smluvní právo, rodinné právo.


Firmy v dalších lokalitách


Smluvní právo v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Je důležité mít kvalitní právní zázemí, aby byly smlouvy správně formulovány a aby bylo možné v případě sporů efektivně řešit případné problémy. Smluvní právo se také týká ochrany práv a zájmů jednotlivých stran, a proto je důležité mít kvalitní právní zástupce, kteří vám pomohou v případě potřeby. Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti smluvního práva v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v této oblasti.