Škola smyku je specializovaný výcvik zaměřený na zvládání kritických situací za volantem. Kurzy probíhají na uzavřených plochách s kluzkým povrchem, kde si řidiči nacvičí ovládání vozidla při smyku, aquaplaningu nebo náhlém brzdění. Výcvik je určen pro držitele řidičského oprávnění skupiny B, kteří chtějí zvýšit svou bezpečnost na silnici. V lokalitě Ústí nad Orlicí lze najít několik poskytovatelů tohoto výcviku.
1–3 firem z 3 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Autoškola v Hradci Králové připraví na zkoušky skupin AM, A1, A2, A i B. Kurzy vedou instruktoři s praxí z kurzů bezpečné jízdy, hasičských a záchranářských jednotek. Plánování jízd přizpůsobí tvému času a součástí výuky je i školení smyku.
Autodrom Vysoké Mýto nabízí širokou škálu služeb zaměřených na motorismus, jako jsou kurzy bezpečné jízdy, závody motokár a půjčovna motokár. Navštěvujeme akce a školíme řidiče v různých oblastech motorismu, čímž zajišťujeme kvalitní a bezpečné vyžití na našem areálu.
Provoz Autodromu ve Vysokém Mýtě.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.