Skládačkové krabice, krabičky – Východní Čechy

Skládačkové krabice jsou ideálním řešením pro balení a přepravu zboží v oblasti Východní Čechy. Tyto krabičky jsou vyrobeny z kvalitního kartonu a jsou velmi odolné.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1KARTONÁŽ - Jaroslav Michálek

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Bulharská 1730, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

2OMNIPACK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hradecká 315, Jaroměř
Dnes už má zavřeno

Firma OMNIPACK s.r.o. vyrábí a prodává plastové technologie a materiály.Specializuje se na kovové, kartonové a dřevěné obaly na zakázku. Zabývá se především vývojem, konstrukcí a kvalitou. Zaměřuje se na standardní obalové materiály a kombinované díly a obaly.

3Duropack Bupak Obaly a.s. (pobočka Náchod)1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(50)
Kamenice 113, Náchod Bezdlužná

Výroba vlnité lepenky, obalů a přířezů z vlnitých lepenek. Možnost pětibarevného potisku.

4Bauch, Navrátil s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Pod Vinicemi 1046, Nové Město nad…

Vyrábíme obaly ze skládačkové a vlnité lepenky, Skin a Blistr, reklamní stojany, tisk do formátu B1, velkoformátový sítotisk, těsnění. Etiketování, balení Blistrů, konstrukce obalů, zpracování dat na CtP, výsek, lepení, výroba výsekových nástrojů. Digitální tisk.

5BETAZ - kartonáž s. r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Nádražní 458, Hlinsko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba krabic, obaly, stojánky, šanony. Flexotisk, kašírování, ofset v CMYK. Kvalitu povrchu dodáváme v laku a v laminu. Pracovní doba: PO - PÁ 6.00 - 14.00 hod.

6Obal-tisk, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
areál Krkonošských…, Svoboda nad Úpou

Výroba obalů ze skládačkové, vlnité, kašírované a strojní lepenky, speciálních kartonů a lepenky s různým povrchovým zušlechtěním. Nabídka skládaček nepotištěných, potištěných s úpravou tiskového nebo disperzního laku, s horkou a reliéfní ražbou, s vylepenými fóliemi či s UV lakem nebo laminem.


Firmy v dalších lokalitách


Skládačkové krabice, krabičky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému skládacímu designu jsou velmi snadno skladovatelné a šetří tak místo. Skládačkové krabice jsou k dispozici v různých velikostech a jsou vhodné pro různé druhy zboží. Tyto krabičky jsou také velmi ekonomické a nabízejí vynikající hodnotu za peníze. Pokud hledáte spolehlivé a praktické řešení pro balení a přepravu zboží v oblasti Východní Čechy, skládačkové krabice jsou tou správnou volbou.