Silikonové formy – Východní Čechy

Silikonové formy jsou v oblasti Východní Čechy stále populárnější volbou pro výrobu různých produktů. Tyto formy jsou vyrobeny z kvalitního silikonu, který je odolný vůči vysokým teplotám a chemikáliím.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1TF PRESS s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Horní Rybníky 54, Horní Radechová Bezdlužná

Zpracování gumárenských směsí, silikonu a plastů do průměru 700 mm, lisované výrobky z technické pryže, O kroužky, manžety hydraulické, lisovaná pryž ze speciálního kaučuku, průchodky, podložky, manžety, zátky, prachovky, dorazy, lisované výrobky z plastů.

2Jiří Řebíček - Metalplast, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Starohradská 569, Polička

Zabýváme se zpracováním gumy a plastů. Výrobou plastových a pryžových výrobků, zpracováním technických výlisků z gumy, EPDM, NBR, vstřikováním silikonu a plastů, výrobou a konstrukcí forem, montážní prací, kovovýrobou, lisovnou plastů, svařováním plastových nádrží, kovovýrobou, CNC obráběním,…


Firmy v dalších lokalitách


Silikonové formy v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky tomu jsou ideální pro výrobu dortů, muffinů, čokoládových pralinek a dalších sladkostí. Silikonové formy jsou také velmi snadno omyvatelné a lze je použít opakovaně, což je ekonomické a šetrné k životnímu prostředí. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé formy pro výrobu sladkostí, silikonové formy jsou tou správnou volbou pro vás.