Sestavování přiznání k daním – Východní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1DAŇOVÁ KANCELÁŘ CZ s.r.o.

Jsme stabilní a silnou společností působící v oblasti daňového, účetního a personálního poradenství. Jako taková je připravena Vám nabídnout profesionální služby "šité na míru" Vašim individuálním potřebám. Naší povinností je při své práci postupovat s odbornou péčí a stále se vzdělávat, umět číst…

2Účetnictví Trutnov s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mladé Buky 272, Trutnov Bezdlužná

Nabízíme vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a zpracování daňových přiznání. Poskytujeme ekonomické, organizační a účetní poradenství.

3A & D DAŇOVÍ PORADCI A AUDITOŘI - Ing. JAROSLAV ŘEZKA

Poskytujeme daňové, účetní a navazující poradenství, sestavování daňových přiznání, zastupování před orgány státní správy (finančními úřady, OSSZ, zdravotními pojišťovnami apod.). Dále nabízíme vedení účetnictví a zpracování mezd.

4Poradenská společnost Pardubice, s.r.o.

Tolarova 317, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání, mzdová a personální agenda, daňové poradenství pro právnické a fyzické osoby.

5Štěpánek Jan, Ing. - Ekoservis

Masarykovo náměstí…, Žamberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme účetní a daňová kancelář s tradicí od roku 1995. Kancelář vede daňový poradce Ing.Jan Štěpánek, zapsaný v seznamu daňových poradců pod ev.č. 3299, v kanceláři pracuje 5 zkušených samostatných účetních, vzájemně zastupitelných. Průběžně sledujeme změny v legislativě a patřičně se vzděláváme na…

6D-Credit CZ s.r.o.

Vedení účetnictví a daňové evidence pro právnické i fyzické osoby. Sestavení všech druhů daňových přiznání. Zastupování v daňových záležitostech.

7Dušek Josef

Vedení účetnictví, sestavení daňového přiznání a poskytování poradenství.

8PRIX CZ s.r.o.

Riegrova 967, Hořice Bezdlužná

Nabídka účetního a daňového poradenství, komplexního vedení daňové evidence, účetnictví a mezd. Sestavování daňového přiznání včetně odkladu.


Firmy v dalších lokalitách


Sestavování přiznání k daním v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Sestavování přiznání k daním najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.