Servis solárních klimatizací – Východní Čechy

Servis solárních klimatizací v oblasti Východní Čechy je nezbytný pro udržení optimálního provozu těchto zařízení. Kvalitní servis zajistí nejen dlouhou životnost solárních klimatizací, ale také úsporu energie a peněz.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Pavel Doležal - voda, topení, plyn

Firma se zabývá instalatérstvím v oblasti vytápění, klimatizací a plynovými rozvody, rozvody vody na klíč. Revize a servis kotlů. Projektová dokumentace.

2PLYNOSERVIS TOP RS s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Haberská 156, Hořice Bezdlužná

Nabízíme montáž, prodej a servis plynových spotřebičů, topení, kotlů a tepelných čerpadel.

3NOVATERM CHOCEŇ, s.r.o.

Husova 86, Choceň Bezdlužná

Firma je zaměřena na projekce, dodávky a servis chladicích zařízení a tepelných výměníků. Specialista na aplikace chladících zařízení a tepelných výměníků. Dodávky a servis chladících zařízení s chladivy: NH3, R 404A, R 417A, R 134a, R407C apod. Chladící výkony již od 3kW a výše.

4Clima Bohemia s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Českoskalická 377, Červený Kostelec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme montáž tepelných čerpadel, klimatizací, solárních panelů a fotovoltaiky. Zajišťujeme kompletní záruční a pozáruční servis. Instalujeme podlahové a stropní vytápění, radiátory, zdravotně technické instalace.

5Rekupera s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Bratří Štefanů 499…, Hradec Králové Bezdlužná

Společnost zaměřená na rekuperace obytných budov, řízené větrání rodinných domů, teplovzdušné vytápění, větrání průmyslových objektů, klimatizace, montáže a údržby fotovoltaických systémů. Dále se specializujeme na dodávku, montáž a údržbu fotovoltaických systémů. V těchto odvětvích máme dobré…

6VÁGNER GROUP, s.r.o.

Nabídka povrchových úprav kovů a spedičních služeb, prodej nátěrových hmot.

7Euro Klima Servis s.r.o.

Specializujeme se zejména na servis klimatizace a servis vzduchotechniky. Instalujeme také solární systémy. Naše komplexní služby v oblastech klimatizace, vzduchotechnika a solární systémy poskytujeme v celé České republice.

8Kubíček Jan - JKsolar

Regionální zastoupení IVT pro instalace a servis tepelných čerpadel IVT, instalace klimatizací a FV systémů pro ohřev TUV.


Firmy v dalších lokalitách


Servis solárních klimatizací v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy je k dispozici řada profesionálních servisů, které nabízejí kompletní servis a údržbu solárních klimatizací. Tyto služby zahrnují pravidelné kontroly, čištění a opravy, které zajistí, že vaše solární klimatizace bude vždy v perfektním stavu. Kontaktujte některý z místních servisů a užijte si pohodlné a ekologické chlazení v oblasti Východní Čechy.