Servis plovoucích podlah – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho bytů a domů s plovoucími podlahami, které vyžadují pravidelný servis. Plovoucí podlahy jsou moderní a elegantní volbou pro každý interiér, ale bez správné údržby mohou ztratit svůj půvab.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1KJ MAX spol. s r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Hostovského 247, Hronov Bezdlužná

Výroba, prodej a montáž zařízení pro domy, byty, kanceláře. Zajistíme vnitřní i venkovní okenní parapety, kompaktní, parapetní a kuchyňské desky, okna, dveře, plovoucí podlahy, nábytek (kancelářský i bytový). Parapety dodáme v dekorech kolekce Max.

2BENOMA, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(25)
třída Edvarda…, Hradec Králové Bezdlužná

Podlahové krytiny - prodej, montáž, servis. Prodáváme plovoucí podlahy zn. Pergo, Forbo, Berry Floor, Flexura, Quick Step, Tarkett. Provádíme montáže a prodej dřevěných podlah a ostatních materiálů jako korek, koberce, PVC.

3MATRIX a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Třebešov 1, Třebešov

Vyrábíme dřevěná Eurookna, plastová, hliníková okna, štafle, překližky, dřevotřísky, laminované DTD a laťovky. Prodáváme pneumatické ruční nářadí, brusky, leštičky Dynabrade, lepicí a těsnicí tmely, lepidla na autoskla Dow Automotive, brusiva. Prodáváme velkoplošné materiály, MDF, OSB desky, kování…

4ALDAN, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kuklenská 318/42, Hradec Králové Bezdlužná

Zajišťujeme projektování, servis a výstavbu gastronomických provozů. Montujeme profesionální zařízení studených i teplých kuchyní. Nabízíme výrobky z konglomerovaného a přírodního kamene. Provádíme čištění koberců, dlažeb, plovoucích podlah, linolea a jiných povrchů pomocí systému ROTOWASH -…

5Kalous Petr - KALP

Aloise Hanuše 132, Jablonné nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme prodej, pokládku a servis plovoucích podlah. Plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, korkové, vinylové, s přírodním linem. PVC - zátěžové, vinylové, bytové.

6PODLAHÁŘSTVÍ Jan Vébr

2.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Heydukova 1450, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Provádění pokládky, broušení, oprav a rekonstrukcí parket i dřevěných podlah včetně servisu. Prodáváme podlahové krytiny všech typů. Poskytujeme poradenství. Půjčujeme brusky. Nabízíme koberce, parkety, mozaiky, PVC, linoleum či plovoucí i vinylové podlahy.

7GP-podlahy - Tydrychová Gabriela

4.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Dobrovského 3146, Dvůr Králové nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej podlahových krytin, koberců, PVC, vinylových podlah, kusových koberců a příslušenství. Kompletní servis podlahářských prací. Obšívání kobercové metráže i kobercových soklů.

8Lanta Lukáš - podlahy, interiérové dveře

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Brandlova 368, Hořice Bezdlužná

Zajistíme montáž a prodej veškerých podlahových krytin jako jsou např. dřevěné podlahy, parkety, PVC, korek, koberce, plovoucí a vinylové podlahy. Dále nabízíme servis, údržbu, renovace, broušení a lakování. Prodej a montáž podlahových krytin, interiérových dveří a zárubní.


Firmy v dalších lokalitách


Servis plovoucích podlah v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého poskytovatele služeb, který se specializuje na servis plovoucích podlah. V oblasti Východní Čechy je k dispozici mnoho profesionálních firem, které nabízejí kvalitní servis plovoucích podlah za přijatelné ceny. Tyto firmy mají zkušené techniky, kteří dokážou rychle a efektivně vyřešit jakýkoli problém s plovoucími podlahami. Pokud hledáte spolehlivého poskytovatele služeb v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z těchto firem a užijte si krásu svých plovoucích podlah.