Servis, opravy lisovaných forem – Východní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1FOREZ s.r.o.

Ostrov 2, Ostrov u Lanškrouna
Otevřeno do 22:00
Ověřená

Zabýváme se výrobou kovových a plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. V současnosti máme volná místa a nabízíme práci na pozici směnový mistr, pracovník IT, IT technik, správce sítě, představitel systému životního prostředí a seřizovač pro lisovnu.

2Novák Jiří - UNI ELEKTRO

Projekce, výroba, montáž, servis a opravy průmyslové, laboratorní i spotřební elektrotechniky a elektroniky.

3BSB spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hejtmánkovice 144, Broumov Bezdlužná

Zabýváme se zpracováním termoplastů a výrobou lisovacích forem na zakázku v naší lisovně. Plasty zpracováváme metodou vstřikováním termoplastů do forem a to do maximální hmotnosti výlisků 1000g. Dále se věnujeme kovovýrobě a prodeji plastových výrobků a zahradního sortimentu. Poskytujeme…

4PANAS, spol. s r.o.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Rudé armády 88, Kostelec nad Orlicí Bezdlužná

Dodávky dřevoobráběcích strojů a nástrojů pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl. Broušení nástrojů včetně svozu, poradenství a servis.

5FORMPLAST PURKERT, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Bystřec 427, Bystřec

Nabídka kompletního servisu od návrhu a konstrukce vstřikovacích forem přes jejich výrobu a odzkoušení. Lisování technických, plastových dílců.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, opravy lisovaných forem v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Servis, opravy lisovaných forem najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.