Servis, oprava počítačů Dell – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1JOSI, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(27)
Náchodská 428, Červený Kostelec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej a servis výpočetní techniky, zejména počítačových sestav. Poskytovatel bezdrátového připojení k internetu a internetových služeb. Montáž a údržba počítačových sítí. E-shop. Kopírovací služby barevně i černobíle, laminování, kroužková vazba.

2VT DATA, a.s.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(812)
Fügnerova 4, Vysoké Mýto Bezdlužná

E-Shop se širokou nabídkou notebooků a PC s výhodným poměrem cena a výkon. Počítače nové, krátce používané a repasované. Nabídka značek: ACER, ASUS, DELL, HP, SONY VAIO, TOSHIBA, IBM LENOVO. Možný osobní odběr. Vlastní servisní středisko.

3MATRIX CZ s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Hronovická 949, Pardubice Bezdlužná

MATRIX CZ s.r.o. Váš servis IT - provádíme opravy, servis a profylaxe počítačů (PC), notebooků (NTB), monitorů, tiskáren, UPS - záložních zdrojů a dalších periferií nejen uvedených značek HP, Canon, APC, Victron, Epson, OKI, Samsung, Benq, Star, Dell, Acer, Asus, MSI, Lenovo a jiné. Veškeré opravy…

4AVE-IT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Kotli 1147, Hradec Králové Bezdlužná

Prodej a servis výpočetní techniky. Projekce, montáž a správa IT. Strukturované kabeláže. Centrálně řízené WiFi. Tisková a zálohovací řešení. Webdesign. Webhosting. Účetní a daňové služby. Zpracování účetnictví. Eshopy. Outsourcing IT. Vzdálená správa IT.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava počítačů Dell v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Servis, oprava počítačů Dell najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.