Sanace podlah – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je známá svými podlahami, které jsou často vystaveny různým druhům opotřebení a poškození. Proto je sanace podlah v této oblasti velmi důležitá.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Průmyslová 1895/1, Svitavy Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na sanace betonových konstrukcí a sanace vodohospodářských staveb. Mezi naše další služby patří aplikace stříkaného betonu, aplikace uhlíkových lamel a tkanin a realizace litých průmyslových podlah.

2JIROUT & ŘÍHA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Langrova 456, Lázně Bohdaneč Ověřená

Zabýváme se řezáním a vrtáním stavebních materiálů. Při práci využíváme moderní diamantovou techniku. Provádíme podřezávání a izolace zdiva, jádrové vrtání, stěnové řezání dveří a železobetonu, broušení a řezání betonu a renovace diamantových korunek.

3Bedřich Večeře - stavební práce - interiéry

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Zadní 117/167 , Svitavy Bezdlužná

Firma se zabývá realizací interiérů a exteriérů. Provádí stavební, řemeslné a dokončovací práce. Především malby, nátěry, sanace, protipožární nátěry, nástřiky, tapety, drobné stavební práce, obklady, dlažby, povlakové a vlysové podlahy, cementové, epoxidové a polyuretanové stěrky,…

4Redok s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
V Kopečku 80/2, Hradec Králové Bezdlužná

Provádíme výškové práce, opravy, čištění, nátěry střech a renovace eternitu, tašek a plechu. Zajišťujeme opravy panelových domů (tmelení spár, nátěr fasády a klempířských prvků, sanace lodžií, balkónů), nátěry ocelových konstrukcí, výškové mytí oken, a jiné výškové práce. Kompletní renovace…

5Krkonošské vápenky Kunčice, a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(24)
Kunčice nad Labem…, Kunčice nad Labem Bezdlužná

Společnost Krkonošské vápenky Kunčice, a.s. vyrábí a dodává stavební materiál po celé střední Evropě. Mezi stavební materiál od naší společnosti patří např. fasády, tmely, betony či spárovací hmoty. Kromě toho nabízíme také stavební materiál pro lité podlahy a fasády.

6PSBI, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Panelová 1126, Hradec Králové Bezdlužná

Provádíme průmyslové podlahy, lité epoxidové podlahy, polyuretany, bezespáré povrchy, rekonstrukce stávajících podlah, sanace betonu a železobetonu. Lité podlahy nabízíme i s atestem do potravinářských provozů. Opravy a rekonstrukce čerpacích stanic.

7EFISAN s.r.o. - kancelář1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 398, Nová Paka Bezdlužná

Provádíme průmyslové, antistatické, komfortní interiérové podlahy, sanace betonových konstrukcí a hydroizolace střech. Zajistíme tmelení, injektáže, plastbetony, nátěry a stěrky. Realizace mostních objektů, jímek, záchytných van, vegetačních střech.

8Koza Petr - KLM průmyslové podlahy

Pokládáme průmyslové lité a dekorativní podlahy, imitace teraca, sanace, rekonstrukce a opravy podlah a schodů, Umaflor, Silikal, Plexilit, Sto-pox, Mastertop, Sika, Mapei pro výrobní haly, dílny, sklady, garáže, rampy, terasy. Dodáváme po celé ČR.

9REPROF - Křivka Milan1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Anglická 1062, Hlinsko v Čechách Bezdlužná

Zabýváme se profesionálními renovacemi interiérů i exteriérů výrobních hal a skladů. Nabízíme hydroizolaci střech, opravy a zateplování fasád, antikorozní a protichemické nátěry, sanace betonů, schodů a jímek. Specializujeme se také na prodej jedinečných systémů pro antikorozní nátěry, …

10NACKO - Průmyslové podlahy, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Sádek 94, Polička

Průmyslové podlahy, betony, drátkobetony, potěry, samonivelační a antistatické epoxidové, polyuretanové stěrky, nátěry, rekonstrukce schodů, plastbetony, sanace a rekonstrukce starých průmyslových podlah, provádění litých anhydritových a cementových podlah, aplikace materiálů MAPEI, SIKA, LENA…


Firmy v dalších lokalitách


Sanace podlah v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Sanace podlah zahrnuje odstranění poškozených částí a následné opravy, aby podlaha byla opět bezpečná a esteticky příjemná. V oblasti Východní Čechy je mnoho odborníků, kteří se specializují na sanaci podlah a jsou schopni poskytnout kvalitní a efektivní služby. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro sanaci podlah v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na zkušené profesionály, kteří vám pomohou obnovit vaši podlahu do původního stavu.