Ruční hydraulické nářadí – Východní Čechy

Ruční a hydraulické nářadí jsou nezbytností pro každého profesionálního řemeslníka v oblasti Východní Čechy. Tyto nástroje jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely i ty nejnáročnější úkoly.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Kompresory Vzduchotechnika s.r.o. (Hradec Králové)3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(51)
Plzeňská 169, Žebrák
Otevřeno od 8:00

Jsme kvalitní a spolehlivý výrobce automatizační techniky a jednoúčelových strojů. Zabýváme se výrobou strojů šitý na míru. Zajistíme servis i opravy konkrétní techniky.

2TFA s.r.o.

Jsme ryze česká strojírenská společnost s mnohaletou tradicí. Specializujeme se na výrobu tkalcovských stavů, strojů do CNC obráběcích center či na servis lyží. Dále vyrábíme speciální montážní nářadí pro velkokapacitní linky. Samostatné produkty umíme montovat i do větších montážních celků.

3Řeháček Jindřich - PROFIBRUS

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Kladská 916/65, Hradec Králové Bezdlužná

Nářadí, elektrické nářadí, ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, diamantové a pilové kotouče.

4MERKURIA - ARTES a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Severní 971/19, Hradec Králové Bezdlužná

Prodej sanitární, vysokotlaké čisticí a zahradní techniky značek STIHL, PEWAG, PAFFONI, SILFRA, BRANO, NILFISK, ALTO, FISKARS, VIKING, FRANKE.

5PRONAX GROUP s.r.o. - VO s ručním nářadím1 pobočka

Společnost pronax group s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995 jako velkoobchod s nářadím. V dalších letech rozšířila svoji působnost i mimo území ČR - ve Slovenské Republice. V současné době patří mezi největší prodejce nářadí v ČR.

6Málek Jaromír - JAMAL - elektrické ruční nářadí

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 2087, Hořice Bezdlužná

Prodej, půjčovna, vlastní servis elektrického ručního nářadí AEG, ATLAS COPCO, MILWAUKEE, NAREX, PROTOOL, MAKITA, FESTOOL, METABO, DEWALT. Lepidla na kámen AKEMI, BELLINZONI. Dodáme pneumatické ruční nářadí, kompresory Schneider, Atmos, pásové pily.

7Würth, spol. s r.o. (pobočka Hradec Králové)13 poboček

Celosvětový obchod s upevňovacím a montážním materiálem je základním kamenem skupiny Würth. Naši nabídku tvoří nářadí, nástroje a technologie pro stavebnictví, řemesla spojená s automobily i řemesla zpracovávající dřevo a kovy.

8MATRIX a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Třebešov 1, Třebešov

Vyrábíme dřevěná Eurookna, plastová, hliníková okna, štafle, překližky, dřevotřísky, laminované DTD a laťovky. Prodáváme pneumatické ruční nářadí, brusky, leštičky Dynabrade, lepicí a těsnicí tmely, lepidla na autoskla Dow Automotive, brusiva. Prodáváme velkoplošné materiály, MDF, OSB desky, kování…

9Techair, spol. s r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Ústecká 694, Česká Třebová
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Dodáváme pístové, šroubové kompresory ORLÍK, ATMOS, vzduchové a bezolejové. Kompresory prodej a servis. Kompresor, filtr, separátor, odpouštěče kondenzátu, separátory oleje, tlakové nádoby. Zajistíme montáž rozvodů vzduchu. Opravy kompresorů JSK.

10KOVAZ PLUS s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Zborovské náměstí…, Pardubice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma KOVAZ PLUS s.r.o. zajišťuje prodej ručního a elektrického nářadí, včetně brusných nástrojů. Nabízíme elektrické, akumulátorové, vzduchové a ruční nářadí, měřidla a měřící přístroje, brusné a řezné kotouče na ocel, nerez, kámen, beton, pily pro strojní řezání, elektrocentrály, upínací zařízení…


Firmy v dalších lokalitách


Ruční hydraulické nářadí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Ruční nářadí zahrnuje širokou škálu produktů, jako jsou kladiva, kleště, šroubováky a další. Hydraulické nářadí zahrnuje například hydraulické lisovací nástroje, hydraulické nůžky a další. Tyto nástroje jsou nezbytné pro práci s kovem, dřevem a dalšími materiály. Pokud hledáte kvalitní ruční a hydraulické nářadí v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat naše profesionální prodejce.