Ruční, domácí výroba keramických květináčů – Východní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Zahradnictví Fleglovi

4.5
★★★★★
★★★★★
(126)
Janáčkova 925, Vamberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Servis v oblasti zakládání, závlahy, rekonstrukce a údržby zahrad. Komplexní péče o zeleň. Prodej okrasných dřevin. Zahradní keramika, substráty a hnojiva. Prodáváme okrasné dřeviny, skalničky, trvalky a další rostliny, substráty, hnojiva, keramiku, kůru, kameny atd.

2Natural Keramika, spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Cihelny 93, Jevíčko Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme jedinečnou přírodní kameninovou dlažbu a kameninové architektonické prvky. Naše produkty se vyznačují velmi příznivými kvalitativními parametry jakými jsou mrazuvzdornost, nízká nasákavost, odolnost vůči teplotním změnám, kyselinám a zásadám, dále mimořádně tvrdým…

3Kalinová Helena - sklo, porcelán

Kollárova 1237, Choceň
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se nákupem a prodejem dekorativního i užitného skla, keramiky, porcelánu a květináčů. Výroba ručně tvarovaného a foukaného skla.

4Železářství u Jahodů

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Tyršova 60, Kostelec nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Železářství U Jahodů je prodejnou domácích potřeb, železářství a zahradních potřeb s více než stoletou tradicí. V současné době vlastníme i internetových obchod, kde si můžete nakoupit domácí i zahradní potřeby z pohodlí Vašeho domova.

5KERAVAZY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolecká 117, Jaroměř Bezdlužná

Výroba zahradní a dekorativní keramiky s plastickým vzorem ve francouzském a italském stylu. Prodej květináčů terakota a glazované keramiky.

6Boháč Tomáš

Výroba vánočních ozdob a dekorativního skla. Velkoobchodní prodej zahradní keramiky a dekorativních květináčů.


Firmy v dalších lokalitách


Ruční, domácí výroba keramických květináčů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Ruční, domácí výroba keramických květináčů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.