Rozvoz písku – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají spolehlivý rozvoz písku. Díky své poloze a dostupnosti je zde možné rychle a efektivně doručit písek na místo určení.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1BOCUS, a.s.

3.8
★★★★★
★★★★★
(25)
Orlice 282, Letohrad Bezdlužná

Prodej obilí a krmných směsí. Živočišná výroba, provoz řeznictví a uzenářství. Mezi naše hlavní činnosti patří živočišná výroba a masná výroba. Zároveň vyrábíme krmné směsi a dodáváme krmivo pro koně, králíky, drůbež a ostatní zvířata. Další oblastí našeho působení je nákladní doprava a služby…

2Bárta Josef - Uhelné sklady

Budislav 52, Budislav
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabývám se prodejem a rozvozem uhlí, písku a štěrku.

3Paliva Mareš

4.2
★★★★★
★★★★★
(37)
Tyršova 331, Vamberk
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Dodáváme palivové dřevo, uhlí, brikety po celý rok. Objednávku Vám přivezeme a složíme pásovým dopravníkem přímo do sklepa. Dále nabízíme kontejnerovou přepravu odpadů a stavebních sutí včetně likvidace, výkopové práce s pásovým bagrem a manipulační práce na nakládku paletového zboží.

4Král Martin - zemní práce

Nabízíme zemní, výkopové a demoliční práce, hloubení i výkopy rybníků a základů. Zajišťujeme rozvoz sypkých hmot.

5Lukáš Hubálek - uhelné sklady

Prodej a rozvoz pevných paliv, písků a štěrku.

6Chotěbor Ctirad - STAVEBNINY

Cukrovar 400, Libáň Bezdlužná

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu, stavebního nářadí, drobného železářství, propan-butanu, písků a kameniva. Náš sortiment dále rozšiřujeme dle potřeb zákazníka.


Firmy v dalších lokalitách


Rozvoz písku v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Rozvoz písku je důležitou službou pro mnoho stavebních projektů, ať už se jedná o výstavbu domů, silnic nebo jiných staveb. V oblasti Východní Čechy je k dispozici široká škála služeb, které nabízejí různé druhy písku a různé způsoby doručení. Díky tomu si můžete vybrat ten nejvhodnější způsob pro vaše potřeby. Rozvoz písku v oblasti Východní Čechy je prováděn profesionálně a spolehlivě, což zaručuje kvalitu a spokojenost zákazníků. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele písku v oblasti Východní Čechy, neváhejte a využijte služeb místních dodavatelů.