Řízení automatizačních systémů – Východní Čechy

Řízení automatizačních systémů je klíčovou oblastí v oblasti Východní Čechy. Tato oblast se zabývá vývojem a implementací sofistikovaných řešení pro automatizaci průmyslových procesů.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1SUMO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Pardubická 1400, Přelouč Ověřená

Jsme odborníci na průmyslové automatizace, průmyslový servis a realizace investičních akcí. Mezi naše služby patří projekce elektro a MaR, revize elektrických zařízení, výroba rozvaděčů, montáže elektro a MaR, řízení technologických procesů, údržba elektro a MaR. Poskytujeme nonstop servis.

2JARTON spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Úpě 497 , Jaroměř Bezdlužná

Prodej měřicí a regulační techniky. Pro PLC řízení průmyslové, venkovní, skříňové IP30 - IP67, nevýbušné projekty a montáž.

3RegulTech servis, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Karla Čapka 1661, Hradec Králové Bezdlužná

Měření a regulace, průmyslová automatizace, řízení výroby, výrobních linek, technologických procesů, průmyslových technologií, strojů, plavidel, mobilních strojů, vozidel a jejich nástaveb je naše činnost. Vyrábíme jednoúčelové stroje, automotive aplikace, kogenerační jednotky, NN rozváděče.…

4EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným

Řídicí a vizualizační systém s možností oboustranné komunikace. Nabízíme projekci, prodej, montáž a servis. Provádíme realizace technologických celků, topení, chlazení, klimatizace. Řízení výrobních technologií dle požadavků investora. Velkoobchod.

5SATEC, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Nerudova 439, Chrudim
Dnes už má zavřeno

Cílem naší společnosti je poskytovat komplexní služby v oblasti dodávek řídících systémů, vážení a dávkování sypkých hmot a tekutin, řízení jednoúčelových strojů, zkušeben a laboratoří. Dodáváme programové vybavení pro PLC Siemens a Schneider Electric. Součástí dodávek je i programové vybavení pro…

6TECONT s. r. o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jana Palacha 1552, Pardubice Bezdlužná

Zabýváme se komplexními dodávkami automatických systémů řízení pro techniku zařízení budov a procesní a výrobní technologie.

7Enermo, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Sloupno 98, Smidary Bezdlužná

Nabízíme montáž silnoproudých a slaboproudých rozvodů, zabezpečovací systémy a požární systémy, měření a regulaci, elektro revize. Spolupracujeme se skupinou ČEZ. Dále zajišťujeme zamečnické práce a stavební činnost.

8Alarmy a Kamery - Zabezpečovací zařízení Ing. Jiří Suchý

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Baarova 762, Choceň Bezdlužná

Bezpečnostní a zabezpečovací zařízení - elektronické, instalace a servis, elektronické zabezpečovací a kamerové systémy, zabezpečení prostoru včetně zpracování dokumentace. Automatizace, řízení instalace a servis, domácí automatizace včetně zpracování dokumentace. Zabezpečovací zařízení -…

9Amass Chrudim s.r.o.

Amass Chrudim s.r.o., se sídlem Práčov 23, 538 21, Svídnice, v okrese Chrudim a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 34532, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

10I & C Energo a.s. (pobočka Trutnov)22 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Kladská 466, Trutnov Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti systémů kontroly a řízení, elektro, průmyslových informačních systémů a navrhovaných inženýrských řešení.


Firmy v dalších lokalitách


Řízení automatizačních systémů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky těmto systémům se zvyšuje efektivita výroby a snižují se náklady na provoz. Řízení automatizačních systémů zahrnuje návrh, vývoj, testování a údržbu těchto systémů. V oblasti Východní Čechy působí řada odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti a jsou schopni poskytnout komplexní řešení pro každého zákazníka. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro řízení automatizačních systémů v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí v této oblasti.