Řezné diamantové nástroje – Východní Čechy

Řezné diamantové nástroje jsou v oblasti Východní Čechy stále více vyhledávané. Tyto nástroje jsou nezbytné pro dokonalé řezání a broušení tvrdých materiálů, jako jsou kameny, sklo, keramika a mnoho dalších.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1DIAMA CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rybník 111, Česká Třebová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Vyrábíme, opravujeme a vyvíjíme diamantové nástroje, CBN nástroje brousící, řezací, vrtací a leštící na opracování kovů, skla, drahých kamenů, keramiky, grafitu, kamene a jiných tvrdých materiálů. Při výrobě používáme zahraniční i vlastní technologie v sintrované, pryskyřičné a keramické…

2S&E Solutions s.r.o. - Zahrada v akci

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Průmyslová 1295, Litomyšl Ověřená

Zabýváme se prodejem zahradní a stavební techniky. Poskytujeme servis zahradní techniky, zahradních traktorů, motorových sekaček, motorových pil a křovinořezů. Provozujeme půjčovnu nářadí a prodáváme domácí potřeby, nábytek, zahradní techniku.

3CZ - DIAMANT - D, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stavební 889, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme profesionální diamantové nástroje. Výroba a renovace diamantových nástrojů pro zpracování kamene, stavebnictví a keramický průmysl.

4Dentia1 pobočka

Josef Chlumský založil firmu Dentia v roce 1937. Své zkušenosti dentisty zúročil do té míry, že výrobky značky Dentia byly již v roce 1938 označeny Grémiem zubních techniků jako vysoce kvalitní a prvotřídní. V poválečných letech byly výrobky Dentia ve východní Evropě zcela unikátní. Od těch dob se…

5TECHCENTRUM s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(69)
Moravská 40, Česká Třebová 2
Dnes už má zavřeno

Velkoobchod brusiva nabízí brusné, řezací a lešticí nástroje jako jsou řezací a brusné kotouče, diamantové orovnávače, technické frézy, diamantové kotouče a orovnávače, brusné papíry, látkové a filcové kotouče. Nabízíme brusky a vrtačky značky Opti.

6Diamantová technika Pelikán

2.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Jana Zajíce 629, Pardubice

Nabízíme diamantové řezací kotouče, diamantové vrtací korunky, řezače spar, brusky betonu, frézy povrchu a vodorovného značení, nářadí.

7Schipro, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Jungmannova 308, Choceň Bezdlužná

Společnost Schipro, s.r.o. byla založena v roce 1998. Jsme obchodní firma, která prodává el.ruční nářadí a příslušenství. Zajišťujeme také servis, a to záruční i pozáruční. Zásobování a profesionální přístup pro zákazníky z celé ČR zajištují vyškolení technici.Jsme dovozci diamantové techniky…

8RASBEK - Jiří Kapusta1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jamné nad Orlicí 28, Jamné nad Orlicí Bezdlužná

Nabízíme řezání asfaltových, betonových a železobetonových ploch do hloubky 35 cm. Zemní protlaky do průměru 250 mm. Dále nabízíme ubytování v soukromí v Orlických horách s kapacitou 8 lůžek, venkovní i zastřešení bazén, za 250 kč.

9ILKAMETAL s.r.o.

Železničního pluku…, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem kovoobráběcích nástrojů s výměnnými břitovými destičkami Iscar, Pramet, Safety, Tungaloy, Nikkotools. Dále nabízíme upínače, závitníky, tvrdokov, HSS vrtáky, frézy Gühring, Osawa, měřidla Mitutoyo, řezné oleje Molyslip, odjehlováky Noga, chlazení Loc-Line.

10Řeháček Jindřich - PROFIBRUS

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Kladská 916/65, Hradec Králové Bezdlužná

Nářadí, elektrické nářadí, ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, diamantové a pilové kotouče.


Firmy v dalších lokalitách


Řezné diamantové nástroje v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému diamantovému ostří jsou tyto nástroje velmi odolné a dlouhodobě udržují svou ostrost. Výsledkem je precizní řezání a broušení, které usnadňuje práci a šetří čas. Pokud hledáte kvalitní řezné diamantové nástroje, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Východní Čechy. Ti vám rádi poradí s výběrem nejvhodnějšího nástroje pro vaše potřeby.