Revize jeřábů – Východní Čechy

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1KRANTECHNIK s.r.o.

Bezručova 1147/9A, Svitavy Bezdlužná Ověřená

Zdvihací zařízení od společnosti Krantechnik je technicky vyspělé řešení pro manipulaci s materiálem. Naše společnost navrhuje a dodává zdvihací zařízení od nejjednodušších ručních mechanizmů až po složité automatické. Jde o jeřáby mostové, otočné jeřáby sloupové, portálové jeřáby, jeřábové

2SIMO - CZ s.r.o.

Hlavní činností společnosti jsou projekty, dodávky a montáž nových systémů průmyslové automatizace i rekonstrukce a opravy starších technologií. Provádíme projekty plně automatizovaných celků v různých průmyslových oblastí.

3VÝTAHY NÁCHOD s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Slunečná 1833, Náchod Bezdlužná

Firma provádí stavby, opravy, servis, rekonstrukce, modernizace a revizní kontroly výtahů.

4OBSTAS Lanškroun, Jaroslav Kyral

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čelakovského 901, Lanškroun

Firma Obstas o.f. vznikla v roce 1992 jako obchodní firma, která působila v širokém kruhu obchodování. Později se specifikovala na stavebnictví, zemní a výkopové práce a autodopravu – a tyto služby provozuje dodnes. Zkušení zaměstnanci firmy dokáží od malých stavebních úprav, přes opravy a…

5SORPOM - Jan Špic

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jaselská 1541, Přelouč Bezdlužná

Servis, opravy, revize, projekce, obchod, montáže a výroba zdvihacích zařízení. Základní a opakované školení vazačů a jeřábníků.

6EKPS s.r.o. CHRUDIM

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Reinitzova 840, Chrast Bezdlužná

Dodávky zdvihací techniky a řídicích systémů skladů. Opravy a modernizace regálových zakladačů.

7KOBLÍŽEK s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Zahradách 54, Mikulovice Bezdlužná

Nabídka komplexních služeb v oblasti kladkostrojů, jeřábů, vázacích prostředků, pracovních plošin, regálových zakladačů, autozvedáků a školení obsluh.

8Kacafírek Petr - revizní technik

Provádíme odhady motorových vozidel. Posuzování technického stavu. Revizní technik zdvihacích zařízení - automobilní jeřáby a nakládací jeřáby.

9REVIZE JEŘÁBŮ - Josef Svoboda

Revize jeřábů a zdvihacích zařízení. Revizní technik provede zkoušky, inspekce a zvláštní posouzení. Pořádáme základní a periodické školení jeřábníků, vazačů a obsluh pojízdných zdvihacích plošin. Systém bezpečné práce dle ČSN ISO 12480-1.

10Jiráček Lubomír - Elektroservis

Provádíme revize elektrických zařízení. Elektroinstalační práce. Školení vyhlášky č. 50/78 Sb. Montáž, oprava, údržba elektrických zařízení a hromosvodů. Oprava ručního nářadí Narex, Bosch, půjčovna nářadí.


Firmy v dalších lokalitách


Revize jeřábů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Revize jeřábů najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Východní Čechy.