Revize elektrotechniky – Východní Čechy

Revize elektrotechnických zařízení je v oblasti Východní Čechy nezbytná pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti provozu. Elektrotechnické zařízení musí být pravidelně kontrolováno a případné nedostatky musí být odstraněny.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1UNIREG spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Eklova 2269, Dvůr Králové nad…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost UNIREG spol. s r.o. byla založena v roce 1992 dvěma spolupracovníky z elektro-vývojového oddělení Výzkumného ústavu textilního zušlechťování ve Dvoře Králové nad Labem. Firma navázala svou činností na dlouholeté předchozí zkušenosti v oboru vývoje řízení a regulace strojů a…

2Čermák Pavel - ELAX

Nabízíme služby v oblasti elektrotechniky, montáže, údržby a revize elektrických zařízení do napětí 1000V a hromosvodů. Pozáruční servis.

3František Štancl

Nabídka revize a montáže elektrických zařízení a hromosvodů, školení elektrotechniků, posuzování shody technických požadavků na elektrická zařízení.

4Arči cz s.r.o.

Nabízíme elektromontáže, revize elektroinstalací, revize spotřebičů, revize strojů a revize hromosvodů. Montáž zabezpečovacích systémů, domácích telefonů a videotelefonů (opravy i servis). Realizace inteligentních elektroinstalací v rodinných domech a bytech. Zakázky přijímáme po telefonické…

5Elektroservis Hrabal s.r.o.

Kompletní dodávky silnoproudých, slaboproudých prací a zařízení v oblasti elektrotechniky. Specializace na průmyslové montáže. Elektromontážní práce plošinou MP18. Pronájem montážní plošiny.

6vstarcamera.cz

vstarcamera.cz, se sídlem Dražkovice 29, 533 33, Pardubice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 42600, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a…

7Vízner Vladislav, Ing.

Projektování elektrotechniky, elektroinstalací, provádění revizí elektrických zařízení.

8Rolenc Jan - ROLENC automatizace, elektroinstalace

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Husova 1697, Pardubice Bezdlužná

Zabýváme se oborem elektrotechniky, elektroinstalace, zabezpečovací technika, revize rodinných domů, hromosvody, pohony posuvných a nesených bran, výroba rozvaděčů, dodávky řízení technologických linek, programovatelné automaty PLC, opravy elektrických strojů a zařízení.


Firmy v dalších lokalitách


Revize elektrotechniky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Revize zahrnuje kontrolu všech elektrotechnických zařízení včetně rozvodů, světelných zdrojů, zabezpečovacích systémů a dalších. Díky pravidelné revizi elektrotechnických zařízení se minimalizuje riziko vzniku požáru, úrazu nebo jiných nebezpečných situací. V oblasti Východní Čechy je mnoho kvalifikovaných odborníků, kteří jsou schopni provést revizi elektrotechnických zařízení v souladu s platnými normami a předpisy.