Revize elektrotechniky – Východní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1UNIREG spol. s r.o.

Eklova 2269, Dvůr Králové nad…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost UNIREG spol. s r.o. byla založena v roce 1992 dvěma spolupracovníky z elektro-vývojového oddělení Výzkumného ústavu textilního zušlechťování ve Dvoře Králové nad Labem. Firma navázala svou činností na dlouholeté předchozí zkušenosti v oboru vývoje řízení a regulace strojů a…

2Čermák Pavel - ELAX

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Podměstí 47, Proseč Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti elektrotechniky, montáže, údržby a revize elektrických zařízení do napětí 1000V a hromosvodů. Pozáruční servis.

3František Štancl

Nabídka revize a montáže elektrických zařízení a hromosvodů, školení elektrotechniků, posuzování shody technických požadavků na elektrická zařízení.

4Arči cz s.r.o.

Nabízíme elektromontáže, revize elektroinstalací, revize spotřebičů, revize strojů a revize hromosvodů. Montáž zabezpečovacích systémů, domácích telefonů a videotelefonů (opravy i servis). Realizace inteligentních elektroinstalací v rodinných domech a bytech. Zakázky přijímáme po telefonické…

5Elektroservis Hrabal s.r.o.

Kompletní dodávky silnoproudých, slaboproudých prací a zařízení v oblasti elektrotechniky. Specializace na průmyslové montáže. Elektromontážní práce plošinou MP18. Pronájem montážní plošiny.

6Votroubek Jan - Energomontáže

3.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Jiráskova 318, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti elektrotechniky a elektroenergetiky, dodávky silnoproudých a slaboproudých zařízení. Provádění výškových a zemních prací.

7vstarcamera.cz

vstarcamera.cz, se sídlem Dražkovice 29, 533 33, Pardubice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 42600, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a…

8Pavlík Ivan - ELEKTROTECHNIK

Provádění montáží, oprav, údržby a revizí vyhrazených elektrických zařízení.

9Vízner Vladislav, Ing.

Projektování elektrotechniky, elektroinstalací, provádění revizí elektrických zařízení.

10Rolenc Jan - ROLENC automatizace, elektroinstalace

Zabýváme se oborem elektrotechniky, elektroinstalace, zabezpečovací technika, revize rodinných domů, hromosvody, pohony posuvných a nesených bran, výroba rozvaděčů, dodávky řízení technologických linek, programovatelné automaty PLC, opravy elektrických strojů a zařízení.


Firmy v dalších lokalitách


Revize elektrotechniky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Revize elektrotechniky najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.