Renovace starých oken – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Man Bohuslav - kamenictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třešňová 1962, Hořice Bezdlužná Ověřená

Zakázková výroba z přírodního kamene, pískovce, žuly, mramoru. Kamenosochařství, kašny, sochy, reliefy, krby, kuchyňské desky, parapety, obklady, schody, pomníky, hřbitovní archtitektura.

2STAKVO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zámecká 18, Pardubice-Staré… Bezdlužná

Stavitelství STAKVO provádí rekonstrukce, opravy a adaptace objektů, novostaveb. Dodání a montáž dveří a oken. Jsme ryze česká firma, která zaměstnává převážně vlastní řemeslníky u nichž máme zkušenost a možnost zaručit vysoký stupeň kvality.

3Lossmann Leoš - RENOVA

Borová 47, Borová Bezdlužná

Firma byla založena v r. 1996, ale rodinná tradice byla převzata již z 80.let. Naší specializací se stalo veškeré zušlechťování dřeva, vč. odborných restaurátorských prací. Hlavním krédem je kvalita za velmi příznivé ceny.

4Nič Vítězslav

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Sportovní 291, Vrchlabí 3

Truhlářství se zabývá zakázkovou výrobou oken, dveří, atypického a kancelářského nábytku, kuchyňských linek a jejich rekonstrukce a renovací starožitného nábytku.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace starých oken v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Renovace starých oken najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.