Renovace starých, ojetých pneumatik – Východní Čechy

Renovace starých, ojetých pneumatik je v oblasti Východní Čechy stále více populární. Tento proces umožňuje prodloužit životnost pneumatik a ušetřit tak peníze.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1AMD Svitavy s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(130)
náměstí Míru 11/89, Svitavy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej motocyklů, skútrů a čtyřkolek značek KTM, JAWA, YUKI, včetně ND, oblečení, servisu a pneu. Nabízíme ND a doplňky na osobní i dodávkové vozy, pneumatiky, autopotahy, autokosmetika a celý sortiment značek Bosch, Castrol, Blaupunkt, Tesla.

2Švec Josef - Auto moto mix

4.6
★★★★★
★★★★★
(37)
Hniličkova 50, Chrudim
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů, autopříslušenství, provoz autoservisu.

3Lebduška Zdenek

4.7
★★★★★
★★★★★
(73)
Jirásková 712, Heřmanův Městec Bezdlužná

Demontáž, montáž, vyvažování, výměna a opravy pneumatik na motocykly, auta, čtyřkolky, dodávky a malé nakladače. Prodáváme autobaterie Banner, provozní kapaliny, náhradní díly a autopříslušenství.

4Mikov Ivan - Autoopravna MADI

Firma provádí opravy motorových vozidel osobních i dodávkových všech značek od veteránů přes současné modely až po sportovní vozy.

5Mamiňák Lukáš

2.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Poděbradská 293, Pardubice Bezdlužná

Prodej, opravy a výměny pneumatik. Opravy a renovace ráfků.

6Škop Patrik - Autocentrum Clientcar

Oucmanice 44, Oucmanice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dovoz osobních a užitkových vozů ze zahraničí i na zakázku. Zajišťujeme výkup vozidel, renovace autolaků karoserií a světlometů, čištění interierů vozů suchou i mokrou cestou, pneuservis, opravy, prodej a skladovaní pneu. Dále čištění klimatizace - dezinfekce a prodej náhradních dílů a…

7Krtička Jiří - AUTOFORDKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
U Náhona 146/19, Hradec Králové

Nabídka přezutí kol osobních i dodávkových vozů, nízkoprofilových pneu a kompletní renovace plechových i hliníkových disků.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace starých, ojetých pneumatik v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Renovace pneumatik se provádí pomocí speciálních strojů a technologií, které umožňují odstranit starou gumu a nahradit ji novou. Renovované pneumatiky jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly všechny bezpečnostní normy. Renovace pneumatik je také ekologická volba, protože se snižuje množství odpadu. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupnou renovaci pneumatik v oblasti Východní Čechy, můžete se obrátit na odborníky s dlouholetou zkušeností v této oblasti.