Renovace starých dveří – Východní Čechy

Renovace starých dveří je v oblasti Východní Čechy stále častější požadavek. Majitelé starších domů si uvědomují, že renovace dveří může být mnohem výhodnější než nákup nových.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Filipi David

Výroba nábytku z lamina na míru. Renovace starých kusů nábytku.

2STAKVO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámecká 18, Pardubice-Staré… Bezdlužná

Stavitelství STAKVO provádí rekonstrukce, opravy a adaptace objektů, novostaveb. Dodání a montáž dveří a oken. Jsme ryze česká firma, která zaměstnává převážně vlastní řemeslníky u nichž máme zkušenost a možnost zaručit vysoký stupeň kvality.

3Nič Vítězslav

Truhlářství se zabývá zakázkovou výrobou oken, dveří, atypického a kancelářského nábytku, kuchyňských linek a jejich rekonstrukce a renovací starožitného nábytku.

4Kůta Jaroslav

Podkládání parket, plovoucích podlah a PVC. Renovace starých dřevěných podlah.

5Suchomel Michal - truhlářství

Horní Libchavy 298, Libchavy
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku z masivního dřeva a renovací starožitného nábytku. Na Vaše přání Vám zhotovíme masivní dřevěné dveře, podlahy z falcovaných prken, šatní skříně, komody, knihovny a jiné. Svou práci děláme s radostí a maximální pečlivostí. Každý kousek od nás je originál.

8Ficek Lukáš

Truhlářství. Renovace starého nábytku z masivu, výroba nábytku na míru.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace starých dveří v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Renovace dveří totiž nejen zlepší vzhled domu, ale také zvýší jeho bezpečnost a tepelnou izolaci. Renovace dveří je také ekologickým řešením, které šetří přírodu. Pokud hledáte kvalitní renovaci starých dveří v oblasti Východní Čechy, můžete se obrátit na odborníky s dlouholetou praxí v oboru.