Rekonstrukce účetnictví – Východní Čechy

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1TECHPROFI HK, s.r.o.

Prodej regulace ústředního vytápění, měření spotřeby vody, rekonstrukce kotelen, výměníků, rozvod tepla, vody, plynu. Technická zařízení budov od projektu po realizaci.

2KONTO HK s.r.o.

Nabízíme vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování statistických výkazů, ekonomické, daňové poradenství a zpracování daňového přiznání. Naše služby: vedení účetnictví, účetní poradenství, daňové poradenství, rekonstrukce účetnictví, zpracování mezd, zpracování daňového přiznání, zpracování…

3SONIS spol. s r.o.

Nabízíme vám komplexní sortiment služeb ve zpracování dokladů, které splňují zákony platné v ČR.

4ÚČETNICTVÍ - Ing. Alena Šiftařová

Účetní poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, mzdová agenda, zpracování daňového přiznání.

5Účetnictví - Ing. Šafaříková, Ing. Tomeš

Nabízíme komplexní účetní a auditorské služby. Vedení účetnictví, vedení daňové evidence, vedení mzdového účetnictví, zpracování daňových přiznání, zastoupení klienta na úřadech, rekonstrukce účetnictví, zpracování účetních závěrek, auditorské služby.

6ÚČETNICTVÍ Ing. Hana Jarolímová

Nabízím komplexní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, rekonstrukce účetnictví pro drobné podnikatele, malé a střední firmy.

7DANO s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Borová 252, Borová

Naše společnost se zabývá vedením účetnictví a daňové evidence, mzdovou evidencí, daňovým poradenstvím teprve od roku 2007, ale již dlouho před tímto datem jsme v tomto oboru podnikali jako fyzické osoby.

8EDUP s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Staré náměstí 48, Česká Třebová Bezdlužná

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, rekonstrukce a kontroly účetnictví, zpracování mezd. Zastupujeme klienty na úřadech.

9Stavební bytové družstvo občanů v Jičíně2 pobočky

Správa bytového fondu pro samosprávy a pro společnosti vlastníků jednotek. Nabízíme dodávku a instalaci plynových kotlů, svítidel se senzorem, rekonstrukce bytových jader a strojové čištění domovní kanalizace.

10Stavební bytové družstvo Trutnov

Zajišťování správy, údržby, oprav, modernizace a rekonstrukce bytů a nebytových prostor, popř. bytových a nebytových objektů ve vlastnictví jiných osob. Organizování přípravy a provádění, popř. zabezpečování výstavby bytů, rodinných domků a nebytových prostor.


Firmy v dalších lokalitách


Rekonstrukce účetnictví v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Rekonstrukce účetnictví najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Východní Čechy.