Regulace vodních toků – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho vodních toků, které jsou důležité pro místní ekosystémy a zemědělství. Regulace těchto toků je nezbytná pro udržení jejich správného průtoku a ochranu před povodněmi.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Husova 437, Vysoké Mýto Bezdlužná Ověřená

Jsme stavební firma. Specializujeme se na pozemní stavby, dopravní stavby a vodohospodářské stavby. Součástí našich služeb jsou rekonstrukce historických center měst, kamenické práce, realizace inženýrských sítí a demolice staveb.

2LTM Litomyšl, spol. s r. o.

Kornice 53, Kornice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme výstavbu vodohospodářských staveb, mostních konstrukcí a kanalizačních sítí, a dále regulaci vodních toků.

3G-MONT CR s.r.o.

Firma provádí výstavby, opravy, revize a konstrukce plynovodů a plynových zařízení. Ve společnosti pracují kvalitní a zkušení odborníci, díky nimž může společnost realizovat stavby širokého záběru, od méně složitých - prováděných vlastními silami, po složitější - prováděné v součinnosti s…

4KAMENOLOMY ČR, s.r.o. (pobočka Zdechovice)38 poboček

Těžba, výroba a prodej drceného kameniva a kameniva pro kolejová lože či regulaci vodních toků.

5KAMENNÉ ZDI ROUSEK

3.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Pohoří 19, Pohoří Bezdlužná

Jsme stavební firma specializující se na stavby z kamene. V tomto oboru působíme již 12 let. Za dobu našeho působení jsme realizovali velkou řadu staveb od těch menších pro soukromé osoby až po velká stavební díla, na kterých jsme se podíleli s velkými stavebními firmami.

6Šťovíčková Ludmila

Zabývá se nákupem a prodejem výrobků z pří-rodního kamene jako je žula, mramor, písko-vec, čedič, opuka aj. Dále prodejem dlažebních a obkladových desek, parapetů, vchodových stupňů, žulových a mramorových kostek k zadláždění, haklíků, regulačního kamene k regulaci toků řek aj. Samozřejmostí je…


Firmy v dalších lokalitách


Regulace vodních toků v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Vodní toky v oblasti Východní Čechy jsou regulovány pomocí různých technologií, jako jsou například hráze, přehradní nádrže a kanály. Tyto technologie umožňují efektivní regulaci toků a zároveň minimalizují negativní dopady na životní prostředí. Vodní toky v oblasti Východní Čechy jsou tak chráněny a udržovány v dobrém stavu pro budoucí generace.