Realizace veřejných prostor – Východní Čechy

Realizace veřejných prostor je v oblasti Východní Čechy velmi důležitá. Město se snaží vytvářet příjemné a funkční prostory pro své obyvatele i návštěvníky.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Jungrová Jitka, Ing.

Benátky 138, Litomyšl Bezdlužná Ověřená

Design interiérů, navrhování interiérů soukromých i veřejných prostor ( bytové jednotky, rodinné domy, kanceláře, restaurace, apod.) i dílčích částí objektů ( koupelny, kuchyně, obývací pokoje, pracovny, dětské pokoje, atd.), 2D návrhy a 3D vizualizace.

2Truhlářství Horák Vraclav s.r.o.

Truhlářství založil Zdenek Horák v roce 1994. Začínali jsme se zakázkovou výrobou v obci Rzy u Dobříkova, v letech 2001-2010 byla provozovna ve Srubech u Vysokého Mýta. Od března 2010 sídlí firma Truhlářství Zdenek Horák ve vlastní truhlárně na Vraclavi čp 191.

3Slavíková Markéta

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 595, Trutnov-Poříčí

Návrhy interiérů a zařizování staveb. Dodáváme stavebně truhlářské prvky, jako jsou dveře, okna a schodiště. Zároveň zajišťujeme dodávky interiérů a to od návrhu až po konečnou realizaci.


Firmy v dalších lokalitách


Realizace veřejných prostor v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V rámci realizace se využívají moderní technologie a materiály, které zajišťují dlouhodobou udržitelnost a snižují náklady na údržbu. Veřejné prostory jsou navrhovány s ohledem na potřeby obyvatel a jsou přizpůsobeny pro různé aktivity, jako jsou sportovní a kulturní akce. Realizace veřejných prostor v oblasti Východní Čechy je tedy důležitým krokem k vytvoření příjemného a moderního města.