Realizace komerčních interiérů – Východní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Inndos interiéry, s.r.o.

Provádíme návrhy bytových a komerčních interiérů, které zpracovává bytový architekt. Vyrábíme zakázkový nábytek, vybavení interiérů a provádíme montáž realizovaných zakázek. Výroba nábytku je zaměřena na hotely, banky, kanceláře, obchody i byty.

2PROGRESS INTERIOR s.r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Pardubická 178, Chrudim Bezdlužná

Zajistíme návrhy a projekty interiéru včetně 3D vizualizace. Interiérové služby na klíč. Zapůjčíme nábytek.

3STORY DESIGN, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(21)
Moravská 949, Litomyšl Bezdlužná

Společnost STORY DESIGN byla založena v roce 1995 v Litomyšli, kde má stále své administrativní sídlo i výrobní prostory. Jsme akciovou společností rodinného charakteru. Zabýváme se designem, výrobou a instalací komerčních atypických interiérů a produktů na podporu prodeje. Našimi dlouhodobými…

4KB Rekon

Zabýváme se výstavbou nových prodejních prostor, komerčních provozů a nových obchodních jednotek. Nabídka stavebních prací a rekonstrukcí rodinných domů, bytů a interiérů na klíč.

5KXN CZ, s.r.o.- Výrobce učeben

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Říčařova 611/30, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Divize odborných učeben, laboratoří, poslucháren a komplexní vybavení škol firmy KXN CZ, s.r.o. se specializuje na návrhy celkového řešení, výrobu a montáž odborných učeben, laboratoří, poslucháren, multimediálních učeben, učeben počítačových, jazykových učeben, specializovaných pracovišť a další…

6TAPO LIVING s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiřího Potůčka 260, Pardubice

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.

7Truhlářství Sodomka

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou truhlářských prací včetně povrchových úprav a montáží dodávaných výrobků. Vyrábíme z deskových materiálů, masivu i z jejich vzájemných kombinací. Hledáte-li truhlářství, které nabízí kvalitní práci a má bohaté zkušenosti v oboru, pak je zde pro Vás SODY -…

8Truhlářství NADRCHAL

3.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Krouna 315, Krouna Bezdlužná

Truhlářství nabízí kancelářský nábytek, nábytek pro hotely, ubytovny, restaurace, nemocnice, veřejné instituce, komerční zařízení. Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku, sektorový nábytek, skříně, stoly a nábytkové doplňky, návrhy a realizace interierů.

9Stehno Lubomír, Ing. - Agentura STEP

Nabízíme správu nemovitostí, úklidové služby administrativních budov, správu komerčních prostor, pronájem kanceláří a realitní činnost.

10THENZ, spol. s r.o.

Interiérové centrum a galerie. Kompletní návrhy, vybavení a realizace originálních interérů a exteriérů do posledního detailu.


Firmy v dalších lokalitách


Realizace komerčních interiérů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Realizace komerčních interiérů najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Východní Čechy.