Realizace komerčních interiérů – Východní Čechy

Realizace komerčních interiérů je oblastí, kterou se v oblasti Východní Čechy zabývá mnoho zkušených profesionálů. Tito odborníci mají bohaté zkušenosti s návrhem a realizací interiérů pro různé komerční prostory, jako jsou kanceláře, obchody, restaurace a další.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1PROGRESS INTERIOR s.r.o.2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Pardubická 178, Chrudim Bezdlužná

Zajistíme návrhy a projekty interiéru včetně 3D vizualizace. Interiérové služby na klíč. Zapůjčíme nábytek.

2STORY DESIGN, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(21)
Moravská 949, Litomyšl Bezdlužná

Společnost STORY DESIGN byla založena v roce 1995 v Litomyšli, kde má stále své administrativní sídlo i výrobní prostory. Jsme akciovou společností rodinného charakteru. Zabýváme se designem, výrobou a instalací komerčních atypických interiérů a produktů na podporu prodeje. Našimi dlouhodobými…

3KB Rekon

Zabýváme se výstavbou nových prodejních prostor, komerčních provozů a nových obchodních jednotek. Nabídka stavebních prací a rekonstrukcí rodinných domů, bytů a interiérů na klíč.

4KXN CZ, s.r.o.- Výrobce učeben

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Říčařova 611/30, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Divize odborných učeben, laboratoří, poslucháren a komplexní vybavení škol firmy KXN CZ, s.r.o. se specializuje na návrhy celkového řešení, výrobu a montáž odborných učeben, laboratoří, poslucháren, multimediálních učeben, učeben počítačových, jazykových učeben, specializovaných pracovišť a další…

5TAPO LIVING s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Jiřího Potůčka 260, Pardubice

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.

6Truhlářství Sodomka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Chrast u Chrudimi, Horka - Hlína 60 Bezdlužná

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou truhlářských prací včetně povrchových úprav a montáží dodávaných výrobků. Vyrábíme z deskových materiálů, masivu i z jejich vzájemných kombinací. Hledáte-li truhlářství, které nabízí kvalitní práci a má bohaté zkušenosti v oboru, pak je zde pro Vás SODY -…

7Truhlářství NADRCHAL

3.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Krouna 315, Krouna Bezdlužná

Truhlářství nabízí kancelářský nábytek, nábytek pro hotely, ubytovny, restaurace, nemocnice, veřejné instituce, komerční zařízení. Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku, sektorový nábytek, skříně, stoly a nábytkové doplňky, návrhy a realizace interierů.

8Stehno Lubomír, Ing. - Agentura STEP

Nabízíme správu nemovitostí, úklidové služby administrativních budov, správu komerčních prostor, pronájem kanceláří a realitní činnost.

9THENZ, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pardubická 101, Holice Bezdlužná

Interiérové centrum a galerie. Kompletní návrhy, vybavení a realizace originálních interérů a exteriérů do posledního detailu.

10Hladík Jiří - design nadto

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Kutnohorská 221/1a, Hradec Králové… Bezdlužná

Interiérový design - návrhy a realizace bytových interiérů a komerčních interiérů včetně dodávek nábytku a 3D vizualizací. Realizujeme moderní kuchyně, vestavěné a šatní skříně, dětské pokoje, ložnice, obývací pokoje a atypický nábytek na zakázku.


Firmy v dalších lokalitách


Realizace komerčních interiérů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému know-how a kreativitě dokážou vytvořit prostor, který bude nejen funkční, ale také esteticky příjemný a přizpůsobený potřebám zákazníka. V oblasti Východní Čechy je tedy možné najít mnoho kvalitních firem, které se specializují na realizaci komerčních interiérů a nabízejí své služby za konkurenceschopné ceny.