Proudnice kombinovaná, sportovní, pěnotvorná – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází široká nabídka sportovního vybavení, včetně kombinovaných proudnic. Tyto pěnotvorné proudnice jsou ideální pro sportovce, kteří hledají vysokou kvalitu a výkon.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. (pobočka Týniště nad Orlicí)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(31)
Lipská 994, Týniště nad Orlicí Bezdlužná

Přední výrobce požární techniky a hadic v ČR. Výrobní program je zaměřen na hydrantové systémy, požární hadice, plovoucí a kalová čerpadla, proudnice a další ze sortimentu prostředků požární techniky. Nově nabízíme také výrobu gumárenských směsí.

2SLUPO - Pozděna

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Výsluní 276, Dolní Radechová

Nabídka protipožární ochrany staveb, hasících přístrojů, hydrantů, protipožárních dveří, ucpávek a projektů.

3Jožák Martin - Hasičské centrum

4.6
★★★★★
★★★★★
(49)
Čáslavská 958, Heřmanův Městec

Velkoobchodní a maloobchodní prodej hasičské výzbroje, výstroje a vybavení. Nabídka kompletního servisu a poradenství v oblasti požární ochrany.

4PREPO - TEAM s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Liboměřice 30, Slatiňany
Dnes už má zavřeno

Komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Koordinátor BOZP.

5HASVEL s.r.o.

Nedošín.31, Litomyšl
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se požární technikou již od roku 1994. Máme dlouholeté zkušenosti s revizemi, opravami, montážemi, servisem a prodejem hasicí techniky. V našem sortimentu naleznete: Hasicí přístroje, hydranty a jejich příslušenství. Dále nabízíme hadice, proudnice a armatury. V našem e-shopu si můžete…

6Pavliš a Hartmann, spol. s r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(31)
V Telčicích 249, Chvaletice Bezdlužná

Náš internetový obchod se zabývá prodejem požární techniky a protipožární ochrany Pavliš a Hartmann. V naší nabídce naleznete hydrantové systémy, požární armatury, nástěnné hydranty, požární čerpadla a hadice a další požární vybavení.

7Krčmář Vladimír

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Spořilovská 178/27, Hradec Králové Bezdlužná

Prodej systémů požární ochrany.

8Požární bezpečnost s.r.o.8 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(261)
Pražská 392, Přelouč

Hasičský supermarket s hasičskou výzbrojí a výstrojí pro hasiče a záchranáře. Nabízíme pracovní, zásahové, vycházkové oděvy, zásahová obuv, přilby CAMP, zásahové rukavice, proudnice, hadice, savice, spojky. Kompletní vybavení pro požární sport, PPS 12. Nabízíme agregáty, čerpadla, dýchací přístroje…


Firmy v dalších lokalitách


Proudnice kombinovaná, sportovní, pěnotvorná v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému speciálnímu designu umožňují proudnice snadné ovládání a maximální pohodlí při používání. Kromě toho jsou tyto sportovní proudnice vyrobeny z kvalitních materiálů, což zaručuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé sportovní vybavení, neváhejte si pořídit kombinovanou pěnotvornou proudnici v oblasti Východní Čechy.