Protrimestrový screening 3D, 4D – Východní Čechy

Protrimestrový screening 3D a 4D je moderní diagnostická metoda, která umožňuje detailní zobrazení plodu v průběhu těhotenství. Tento screening se provádí v průběhu třetího trimestru těhotenství a slouží k posouzení zdravotního stavu plodu a případnému odhalení vrozených vývojových vad.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1GYNO s.r.o.1 pobočka

Průmyslová 306, Chrudim
Dnes už má zavřeno

Gynekologická ambulance: Ordinace na adrese: Průmyslová 306 má ordinační dny: PO, ÚT, ST, PÁ. Široká 129 má ordinační dny: PO, ST, ČT.

2MUDr. Ludmila Bejdová, s.r.o.

Pulická 99, Dobruška
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz kompletní gynekologické praxe s ambulancí. Porodnictví, vyšetření a léčba sterility, klimakteria. Vyšetření ultrazvukem, laserem, dále gynekologické zákroky, léčba antikoncepcí. Individuální a citlivý přístup ke klientkám.


Firmy v dalších lokalitách


Protrimestrový screening 3D, 4D v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tento screening se provádí pomocí ultrazvukového přístroje, který umožňuje získat 3D a 4D obraz plodu. Díky této metodě lze získat velmi detailní obraz plodu, který umožňuje posoudit jeho zdravotní stav a vývoj.

Protrimestrový screening 3D a 4D se provádí v rámci prenatální péče a je součástí standardního těhotenského sledování. Tuto službu nabízejí specializované zdravotnické zařízení, jako jsou například gynekologické a porodnické kliniky.

v oblasti Východní Čechy je možné tuto službu využít v rámci místního zdravotnického zařízení. Protrimestrový screening 3D a 4D je zde prováděn kvalifikovanými odborníky s dlouholetou praxí v oboru.

V rámci tohoto screeningového vyšetření jsou poskytovány následující služby:

1. Detailní zobrazení plodu pomocí 3D a 4D ultrazvukového přístroje.

2. Posouzení zdravotního stavu plodu a případné odhalení vrozených vývojových vad.

3. Konzultace s odborníkem a vysvětlení výsledků vyšetření.

4. Zajištění dalšího postupu v případě potřeby.

Protrimestrový screening 3D a 4D je bezbolestný a neinvazivní způsob diagnostiky, který umožňuje získat velmi detailní obraz plodu. Tento screening je doporučován všem