Protiskluzová úprava podlah – Východní Čechy

Protiskluzová úprava podlah je v oblasti Východní Čechy stále více žádaná. Tento typ úpravy podlah je nezbytný pro zajištění bezpečnosti a prevenci pádů a úrazů.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1OVDA s.r.o.

Zakázková strojírenská výroba, dělení materiálu, ohýbání, svařování, zinkování za studena, tvarové pálení laserem, řezání vodním paprskem.

2BG SYS HT s.r.o.

Firma se zabývá prodejem výrobků pro povrchovou úpravu materiálů.

3S&Ř, CH KOVO, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Chroustovice 156, Chroustovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá řezáním plechu pomocí laserové či klasické metody, vysekáváním plechu, ohýbaním plechu různé tloušťky. Dále zámečnickou výrobou náročných výrobků, práškovým lakováním, kde používáme pouze ekologické prášky bez obsahu těžkých kovů, zároveň vyrábíme odsavače par …

4EKO - MAL, spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Milheimova 2813 , Pardubice Bezdlužná

Nabídka malířských a natěračských prací včetně míchání syntetických barev. Naše služby poskytujeme na území celé České republiky.

5JK KOVOSTAV RONOV s.r.o.

Firma JK KOVOSTAV RONOV s.r.o., společnost s ručením omezeným, vznikla dne 18. 2. 2009. Firma se zabývá montáží tepelných čerpadel, projektováním solárních panelů, realizací podlahového vytápění, výměnou kotlů, montáž vodovodního potrubí, vodovodní přípojky, rozvody vody a kanalizace, instalace…

6PROFI - UNION, spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(27)
Petříkovická 186, Trutnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme velkoobchodní a internetový prodej v oboru voda - topení - plyn - sanita. Dodáme kotle Dakon, Protherm, Junkers, Vaillant, Atmos, Viadrus, Viessmann, Thermona, Opop, Hermann, bojlery DZD Dražice, Tatramat, radiátory Radik, Airfel. Doprava po ČR zdarma.

7CEDIMA Meziměstí, s.r.o.

Tovární 85, Meziměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma CEDIMA Meziměstí s.r.o. vznikla v březnu roku 2005 ze strojírenského výrobního závodu bývalé akciové společnosti Strojtex. Historie a technické know how společnosti se datuje již od roku 1958, kdy byl založen strojírenský závod, který zajišťoval výrobu náhradních dílů k textilním strojům a…

8EFISAN s.r.o. - kancelář1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 398, Nová Paka Bezdlužná

Provádíme průmyslové, antistatické, komfortní interiérové podlahy, sanace betonových konstrukcí a hydroizolace střech. Zajistíme tmelení, injektáže, plastbetony, nátěry a stěrky. Realizace mostních objektů, jímek, záchytných van, vegetačních střech.

9Createch, s.r.o.

Createch, s.r.o., se sídlem Kostnická 962, 530 06, Pardubice-Svítkov, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 37211, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Montáž,…

10Jakoubek Tomáš

Provádění frézování drážek do betonových podlah proti smekání skotu a broušení betonových ploch.


Firmy v dalších lokalitách


Protiskluzová úprava podlah v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky protiskluzové úpravě podlah se minimalizuje riziko nebezpečných situací, které mohou vést k vážným zraněním. V oblasti Východní Čechy je mnoho firem, které se specializují na protiskluzovou úpravu podlah a nabízejí širokou škálu produktů a služeb. Tyto firmy využívají moderní technologie a materiály, které zajišťují vysokou kvalitu a dlouhou životnost protiskluzové úpravy podlah. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele protiskluzové úpravy podlah v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky na tuto problematiku.