Pronájem rodinných domů – Východní Čechy

Pronájem rodinných domů v oblasti Východní Čechy je stále populárnější volbou pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení. V této oblasti najdete mnoho krásných a moderních domů, které jsou ideální pro rodiny s dětmi.

1–10 firem z 198 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se realizacemi moderních a komfortních roubenek. Nabízíme vám kompletní výstavbu roubených chalup od návrhu až po kolaudaci. Na přání provádíme také návrhy a realizace interiérů. V portfoliu máme více než 320 roubenek a poloroubenek. Dále poskytujeme pronájem chalup v Krkonoších.

Poslat poptávku roubenkyroubal.cz 732 864 240

Nabízíme vám profesionální zemní práce a výkopové práce. Provádíme bagrování základů, základové desky pro rodinné domy, terénní úpravy, výkopy pro inženýrské sítě, demoliční práce a mnoho dalších prací. K činnostem naší firmy dále patří kontejnerová doprava a pokládka zámkové dlažby.

Poslat poptávku bagrymk.cz 723 462 883

Naše realitní kancelář zajišťuje prodej bytů, prodej rodinných domů, rekreačních objektů, komerčních prostor i prodej pozemků. Provádíme znalecké posudky a odhady nemovitostí pro všechny účely. Poskytujeme poradenství s nemovitostmi.

Poslat poptávku jostovarealitni.cz 466 616 780

Jsme generálním dodavatelem pozemních a vodohospodářských staveb. Specializujeme se na průmyslové a vodohospodářské stavby, stavby pro obchod, logistiku a občanskou vybavenost, administrativní a rezidenční stavby. Provádíme zemní práce, nadrozměrnou přepravu, přepravu těžké mechanizace a kontejnerů…

Poslat poptávku bak.cz 499 800 111

Stavební firma RENOS, s.r.o. provádí kompletní dodávky bytových, občanských i průmyslových staveb včetně zajištění řemesel, opravy, rekonstrukce, modernizace a demolice všeho druhu, izolace zdiva podřezáváním, protiplísňové omítky a nátěry zdiva, protiradonové izolace, kvalitní omyvatelné fasády…

Poslat poptávku renos.cz 469 312 221

Zabýváme se výstavbou rodinných domů a bytových staveb. Stavební středisko staví občanské stavby, administrativní budovy, rekonstrukce a modernizace staveb, zateplování budov a oprava fasád, průmyslové stavby, zemědělské stavby, sportovní areály. Realizace staveb inženýrských a vodohospodářských,…

Poslat poptávku agrostav-pce.cz 466 736 111

Naše firma vznikla v roce 1992 a zpočátku jsme se věnovali především pozemním stavbám v těsném sousedství. Mimo okres Ústí nad Orlicí, jsme tehdy ještě nebyli známí. Realizovali jsme rodinné či bytové domy na klíč a také specializované zakázky, mezi které zajisté patří rekonstrukce fasády barokního…

Poslat poptávku revus.cz 602 560 075

Projekty bytových a občanských staveb. Stavební úpravy a novostavby. Byty, rodinné domy, bytové domy včetně interiérů, stavby pro služby, obchod a administrativu, sportovní stavby, stavby pro školství a zdravotnictví, opláštění a zastřešení hal, veřejné prostory - náměstí.

Poslat poptávku jelinekprojekt.cz 469 637 631

Naše firma Petr Havlíček byla založena v roce 1987 Petrem Havlíčkem. Po roce 1989, kdy byl umožněn rozvoj soukromého sektoru, se firma začala rozrůstat o nové zaměstnance. Výrobní prostory v suterénu rodinného domu už nestačily, a tak jsme si v roce 1991 pronajali od místního družstva stolařský…

Poslat poptávku fa-havlicek.cz 461 526 126

Klasická realitní činnost s úplným odborným a právním servisem, byty, domy, reality, prodej, pronájem, soudní, znalecké posudky, oceňování, hypotéky. Váš obchodní partner s tradicí od roku 1993.

Poslat poptávku rk-hlavacova.cz 466 612 141

Pronájem rodinných domů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tyto domy nabízejí dostatek prostoru pro každého člena rodiny a jsou vybaveny moderními technologiemi, které zajišťují pohodlí a bezpečnost.

Pronájem rodinných domů v oblasti Východní Čechy je také výhodný z finančního hlediska. Ceny pronájmu jsou zde velmi přijatelné a v porovnání s nákupem vlastního domu je pronájem mnohem levnější a flexibilnější. Navíc se nemusíte starat o údržbu a opravy, což je další výhoda pronájmu.

Pokud hledáte rodinný dům v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na naše služby. Nabízíme širokou škálu rodinných domů v této oblasti, které jsou k dispozici k pronájmu. Naše domy jsou moderní, prostorné a vybavené veškerým komfortem, který potřebujete pro pohodlné bydlení.

Najděte si svůj vysněný rodinný dům v oblasti Východní Čechy a užijte si klidné a pohodlné bydlení v této krásné oblasti. Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme najít ten správný dům pro vás a vaši rodinu.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.