Projekty sadových úprav – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je známá svými krásnými zahradami a parky, které jsou výsledkem kvalitních sadových úprav. Projekty, které se v této oblasti realizují, jsou zaměřeny na vytvoření harmonického prostředí, které nabízí nejen estetický zážitek, ale také příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Vavřín Jan - ARS1 pobočka

Smetanovo nám. 95, Litomyšl Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti zahradní architektury. Provádíme návrhy a realizace zahrad od předzahrádek až po veřejnou zeleň. Součástí našich služeb je profesionální údržba zahrad a veřejné zeleně. Provozujeme okrasnou školku a květinářství. Navštivte nás.

2Čurda František, Ing., arch. - KORDA atelier

Zhotovujeme projekty staveb, interierů, sadových a zahradních úprav a dokumentace současného stavu objektů. Zajišťujeme inženýrskou činnost, vedoucí k získání územního rozhodnutí a stavebního povolení staveb. Návrhy a realizace zahrad, zahradních a sadových úprav.

3VIAPROJEKT s.r.o.

Komplexní předprojektová a projektová příprava novostaveb i rekonstrukcí dopravních staveb ve všech stupních dokumentace.

4STUDIO ZAHRADY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Librantice 154, Librantice Bezdlužná

Návrhy a realizace zahradních a sadových úprav a veřejné zeleně. Instalace závlahových systémů.

5FLEURET spol. s r.o.

Projektování a realizace interiérové a exteriérové zeleně.

6Údržba zeleně - Realizace Zahrad

Již několik let se zabýváme projektováním a realizací zahrad, parků, sadovnických úprav včetně následné péče a údržby.

7SAMMIS s.r.o.

generála Svobody 339, Rosice-Pardubice
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

SAMMIS s.r.o., se sídlem generála Svobody 339, 533 51, Rosice-Pardubice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 37857, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. …

8PROCHÁZKA PROCHE s.r.o.

Mostecká 24, Týniště nad Orlicí
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

PROCHÁZKA PROCHE s.r.o., se sídlem Mostecká 24, 517 21, Týniště nad Orlicí, v okrese Rychnov nad Kněžnou a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 40277, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1…

9Zemánková Kateřina, Ing.

Nabízíme návrhy sadovnických a krajinářských úprav a poradenství v oboru okrasného zahradnictví.

10Ing. Čížek Pavel, arch.

Nabídka architektonických služeb.


Firmy v dalších lokalitách


Projekty sadových úprav v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky pečlivému plánování a využití moderních technologií jsou tyto projekty schopny vytvořit zahradu, která splní přání každého zákazníka. Sadové úpravy v oblasti Východní Čechy jsou tedy ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a profesionální služby v oblasti zahradní architektury.