Projektový ateliér – Východní Čechy

Projektový ateliér v oblasti Východní Čechy je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a profesionální služby v oblasti architektury a designu. Tento ateliér se specializuje na tvorbu projektů pro bytové i komerční prostory a nabízí široké spektrum služeb, včetně návrhu interiérů,…

1–10 firem z 73 nalezených Filtry

1AG Atelier, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 533, Kostelec nad Orlicí Bezdlužná

Provádění kompletní projektové dokumentace od studie využití území po zpracování všech stupňů projektu včetně autorského dozoru na stavbě.

2Atelier ZILVAR, s.r.o.2 pobočky

Nabízíme krby, krbové vložky, krbová kamna a kachlová kamna HARK včetně dodávky, montáže i poradenské činnosti, podlahový teplovzdušný akumulační systém AKU vytápění domů a projekty nízkoenergetických, pasivních rodinných domů, dozory, inženýrská činnost, krby, solární kolektory, a rekuperace v…

3Ateliér ADIP - sdružení architektů Pošepný-Čížek

Projektování, komplexní projektová činnost v investiční výstavbě, návrhy interiérového vybavení.

4Čurda František, Ing., arch. - KORDA atelier

Zhotovujeme projekty staveb, interierů, sadových a zahradních úprav a dokumentace současného stavu objektů. Zajišťujeme inženýrskou činnost, vedoucí k získání územního rozhodnutí a stavebního povolení staveb. Návrhy a realizace zahrad, zahradních a sadových úprav.

5INS spol. s r.o. - projektový a inženýrský ateliér

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Parkány 413, Náchod Bezdlužná

Komplexní projektová činnost v investiční výstavbě, projekty všech druhů pozemních staveb (rodinné domy, bytové domy, stavby pro občanskou vybavenost a průmysl), architektura, zahradní architektura, interiéry, design a kompletní inženýrská činnost.

6KK ATELIER - architektonická kancelář

Architektonický ateliér nabízí: studie staveb, vypracování komletní projektové dokumentace (k územnímu rozhodnutí a ke stavebnímu povolení), inženýrskou činnost, návrhy interiérů, návrhy zahrad, návrhy nábytku, autorský dozor při realizaci staveb. Projektování v programech auto CAD, archi CAD.

7THERMO PLUS - PROJEKTOVÝ ATELIÉR

3.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Ostrčilova 930, Trutnov Bezdlužná

Provádění studie a kompletních projektů domů, staveb a rekonstrukcí po celé ČR. Nabídka autorského dozoru projektanta a poradenství financování. Konzultace s autorem projektu zdarma.

8REGIO, projektový ateliér s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Hořická 50/20, Hradec Králové Bezdlužná

Nabídka architektonické a inženýrské činnosti včetně projektování.

9ATELIER 11 HRADEC KRÁLOVÉ, s.r.o.

Projekční kancelář založená v r. 1992, zaměřená na PD v oboru občanské a bytové výstavby, zdravotnických objektů, průmyslových a inženýrských staveb. Vytváříme projektové dokumentace, zaměření a stavebně statické posouzení stávajících stavů. U každého projektu zajišťujeme územní a stavební povolení…

10Ateliér A91 HK s.r.o.

Nabízíme architektonické a projekční práce, návrh rodinného domu, bytové výstavby, občanské vybavenosti, urbanismu, zahrad a designu interiérů. Ateliér byl založen v roce 1991 a má ve svém portfóliu zakázky ze širokého spektra architektonického oboru.


Firmy v dalších lokalitách


Projektový ateliér v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému zkušenému týmu architektů a designérů je tento projektový ateliér schopen splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. V oblasti Východní Čechy je tento ateliér známý svým individuálním přístupem ke každému projektu a důrazem na detaily.

Projektový ateliér v oblasti Východní Čechy je také velmi flexibilní a dokáže se přizpůsobit potřebám každého klienta. Bez ohledu na to, zda potřebujete návrh interiéru pro svůj byt, nebo plánujete stavbu nového obchodního centra, tento ateliér vám poskytne kvalitní a profesionální služby.

V oblasti Východní Čechy je tento projektový ateliér jedním z nejlepších a nejuznávanějších. Jeho služby jsou vyhledávané nejen v této oblasti, ale i v celé České republice. Pokud hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti architektury a designu, projektový ateliér v oblasti Východní Čechy je tou správnou volbou pro vás.