Projektování srubů – Východní Čechy

Projektování srubů je v oblasti Východní Čechy stále více populární. Tento tradiční stavební styl se stává oblíbeným nejen pro svůj rustikální vzhled, ale také pro svou trvanlivost a energetickou účinnost.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Pavel Lami - stavební firma

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
U Lva 552, Lázně Bělohrad Bezdlužná

Provádíme realizace staveb na klíč, opravy budov a rekreačních chalup, vestavby podkroví či výstavby krbů včetně zpracování projektové dokumentace.

2JELÍNEK MILOSLAV Ing.-PROJEKTOVÁ ČINNOST

Projekty bytových a občanských staveb. Stavební úpravy a novostavby. Byty, rodinné domy, bytové domy včetně interiérů, stavby pro služby, obchod a administrativu, sportovní stavby, stavby pro školství a zdravotnictví, opláštění a zastřešení hal, veřejné prostory - náměstí.

3BARTOŠ DŘEVOSTAVBY s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kosořín 46, Kosořín Bezdlužná

Firma vyrábí dřevostavby, roubené domy - roubenky, dřevěné konstrukce a krovy včetně montáže. Výroba je prováděna na CNC stroji. K výrobě dřevostaveb používáme červený západní cedr, lepenou borovici, lepený smrk a KVH smrk.

4Telnar s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Za vodou 120, Ústí nad Orlicí -… Bezdlužná

Společnost Telnar s.r.o. je stavební společnost se specializací na dřevostavby. Od roku 2010 jsme zřídili provozovnu v Ústí nad Orlicí. Pracujeme se zkušenými řemeslníky a specialisty na dřevostavby. Stavíme komplexně včetně návrhu domu a jeho studie , projektové dokumentace se všemi potřebnými…

5Svět srubového bydlení, s.r.o.

Nabídka služeb stavební firmy se specializací na srubové a roubené domy.

6Coufal Aleš

Sruby 92, Sruby Bezdlužná

Konstrukce lisovacích nástrojů, svařovacích, sestavovacích a upínacích přípravků. Nabídka překreslování projektů do elektronické podoby.

7Šimon Hynek, Ing. arch. (pobočka Náchod)

Nabídka architektonických návrhů a projektů staveb. Projektování a navrhování finských srubových domů.

8EHReality s.r.o.2 pobočky

Nabízíme výstavbu roubenek a rodinných domů na klíč.

9Ing. Jana Urbanová

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kamenec u Poličky…, Polička Bezdlužná

Vypracování projektové dokumentace novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů.


Firmy v dalších lokalitách


Projektování srubů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy najdete mnoho zkušených řemeslníků, kteří se specializují na projektování a stavbu srubů. Tyto sruby jsou navrženy tak, aby vydržely extrémní povětrnostní podmínky a poskytovaly svým majitelům pohodlí a útulnost. Pokud hledáte tradiční a spolehlivý způsob stavby, projektování srubů v oblasti Východní Čechy je tou správnou volbou.