Projektování roubenek – Východní Čechy

Projektování roubenek je v oblasti Východní Čechy stále oblíbenější. Tento tradiční stavební styl se v posledních letech stává stále více populárním a mnoho lidí se rozhoduje pro stavbu roubenky jako svého nového domova.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Pavel Lami - stavební firma

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
U Lva 552, Lázně Bělohrad Bezdlužná

Provádíme realizace staveb na klíč, opravy budov a rekreačních chalup, vestavby podkroví či výstavby krbů včetně zpracování projektové dokumentace.

2JELÍNEK MILOSLAV Ing.-PROJEKTOVÁ ČINNOST

Projekty bytových a občanských staveb. Stavební úpravy a novostavby. Byty, rodinné domy, bytové domy včetně interiérů, stavby pro služby, obchod a administrativu, sportovní stavby, stavby pro školství a zdravotnictví, opláštění a zastřešení hal, veřejné prostory - náměstí.

3BARTOŠ DŘEVOSTAVBY s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kosořín 46, Kosořín Bezdlužná

Firma vyrábí dřevostavby, roubené domy - roubenky, dřevěné konstrukce a krovy včetně montáže. Výroba je prováděna na CNC stroji. K výrobě dřevostaveb používáme červený západní cedr, lepenou borovici, lepený smrk a KVH smrk.

4Telnar s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Za vodou 120, Ústí nad Orlicí -… Bezdlužná

Společnost Telnar s.r.o. je stavební společnost se specializací na dřevostavby. Od roku 2010 jsme zřídili provozovnu v Ústí nad Orlicí. Pracujeme se zkušenými řemeslníky a specialisty na dřevostavby. Stavíme komplexně včetně návrhu domu a jeho studie , projektové dokumentace se všemi potřebnými…

5MS HAUS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Náchodská 730, Plotiště nad Labem Bezdlužná

Provádíme stavební a projekční práce. Specializujeme se na dřevostavby, roubené stavby, rodinné domy, rekonstrukce panelových domů, stavby pro rekreaci. Suchá montáž, fasádní systémy, střešní nástavby, půdní vestavby, sendvičové a montované domy.

6Dřevozpracující družstvo

Truhlářská výroba masivních dřevěných výrobků. Rekonstrukce dřevěných historických památek. Dřevěné objekty, roubené domy.

7Svět srubového bydlení, s.r.o.

Nabídka služeb stavební firmy se specializací na srubové a roubené domy.

8EHReality s.r.o.2 pobočky

Nabízíme výstavbu roubenek a rodinných domů na klíč.

9Ing. Jana Urbanová

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kamenec u Poličky…, Polička Bezdlužná

Vypracování projektové dokumentace novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů.


Firmy v dalších lokalitách


Projektování roubenek v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Projektování roubenek v oblasti Východní Čechy je velmi důležité, protože každá roubenka je unikátní a musí být navržena tak, aby odpovídala potřebám a přání zákazníka. Profesionální projektanti mají v této oblasti bohaté zkušenosti a dokážou vytvořit návrh, který bude nejen krásný, ale také funkční a úsporný. Pokud hledáte kvalitní projektování roubenek v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na zkušené odborníky, kteří vám pomohou s každým krokem vaší nové stavby.