Projektování pasivních dřevostaveb – Východní Čechy

Projektování pasivních dřevostaveb je v oblasti Východní Čechy stále více populární. Tyto stavby jsou energeticky úsporné a ekologické, což je v dnešní době velmi důležité.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Stavitelství Kašpar s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(55)
Náměstí 51, Borohrádek Ověřená

Specializujeme se na výstavbu moderních nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Stavíme jak nízkoenergetické přízemní bungalovy, tak i patrové domy. Vypracujeme vám bezplatnou cenovou nabídku. V oboru stavitelství máme dlouholetou praxi.

2AITIA, s. r. o. Vysoké Mýto1 pobočka

Ležáků 670, Vysoké Mýto Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám kvalitní bydlení za rozumnou cenu s osvědčenou technologií. Společně vytvoříme dům podle vašich představ a vašeho životního stylu. Specializujeme se na dřevostavby, montované domy, zděné rodinné domy a domy na klíč. Prohlédněte si naši nabídku bungalovů, tradičních a…

3Kozel Tomáš - Stavební firma2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(11)
Mistrovice 222, Mistrovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se na stavebním trhu v okrese Ústí nad Orlicí pohybuje od roku 2002. Za tuto dobu máme za sebou již řadu dokončených staveb počínaje od kompletní dodávky rodinných domků, rekonstrukcí objektů, historických budov až po menší stavební dodávky. Naše firma provádí zemní práce stroji traktor bagr…

4JELÍNEK MILOSLAV Ing.-PROJEKTOVÁ ČINNOST

Projekty bytových a občanských staveb. Stavební úpravy a novostavby. Byty, rodinné domy, bytové domy včetně interiérů, stavby pro služby, obchod a administrativu, sportovní stavby, stavby pro školství a zdravotnictví, opláštění a zastřešení hal, veřejné prostory - náměstí.

5DUMIT + s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Němčice 24, Staré Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme stavební firma se specializací na sádrokarton, montáž sádrokartonu, suché stavby, minerální podhledy. Provádíme stavební a zednické práce, obklady, dlažby, podlahy, fasády, základové desky. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí, nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb..

6BARTOŠ DŘEVOSTAVBY s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kosořín 46, Kosořín Bezdlužná

Firma vyrábí dřevostavby, roubené domy - roubenky, dřevěné konstrukce a krovy včetně montáže. Výroba je prováděna na CNC stroji. K výrobě dřevostaveb používáme červený západní cedr, lepenou borovici, lepený smrk a KVH smrk.

7ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Tovární 1112, Chrudim Bezdlužná

Pasivní domy. Nízkoenergetické, úsporné, ekonomické, ekologické domy na klíč. Pro stavbu pasivního nízkoenergetického domu dodáme materiál MED MEDMAX. Poradíme jak začít, z čeho stavět dům nízkoenergetický, pasivní dům. Projekty rodinných domů.

8A - dům, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Bieblova 1110/1b, Hradec Králové… Bezdlužná

Díky naší dlouhodobé kvalitní a profesionální práci jsme realizovali desítky staveb rodinných domů. Nabízíme kompletní dodávku typových domů z našeho katalogu i dle individuálních potřeb zákazníka. Věnujeme se i půdním vestavbám, u kterých klademe důraz na řádné provedení zateplení fasády.

9Atelier Novotná s.r.o.4 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Jezbořice 113, Pardubice

Zabýváme se kompletní projektovou činností. Nabízíme profesionální služby v oblasti architektonické studie či poradenství nízkoenergetického bydlení. Zpracujeme kompletní návrhy interiérů, exteriérů či zahrad.

10WOODSTAV1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
SNP 1350, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Firma WOODSTAV.CZ vznikla v roce 2010 za účelem realizace dřevostaveb, kde v oblasti pod Orlickými horami chyběla zkušená firma z oboru. Moje skutečná stavební praxe se píše už od roku 2001. Během osmnácti let jsem nasbíral řadu zkušeností v různých projektech, mezi které patří řada rodinných domů.…


Firmy v dalších lokalitách


Projektování pasivních dřevostaveb v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Navíc dřevostavby mají příjemnou atmosféru a jsou zdravé pro obyvatele. Projektování takových staveb vyžaduje zkušené odborníky, kteří znají materiály a technologie potřebné pro vytvoření kvalitního a trvanlivého domu. V oblasti Východní Čechy je mnoho firem, které se specializují na projektování pasivních dřevostaveb a nabízejí své služby za přijatelné ceny. Pokud hledáte kvalitní a ekologické bydlení, může být projektování pasivní dřevostavby v oblasti Východní Čechy tou správnou volbou pro vás.