Projekce vysokého napětí – Východní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1JFT s.r.o.1 pobočka

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Lukách 126, Lázně Bělohrad Bezdlužná

Hlavní pracovní náplní naší společnosti je projekce v oblasti energetických a telekomunikačních sítí. V současné době se zabýváme převážně projektovou činností pro energetiku (ČEZ Distribuce, a.s. a E.ON Distribuce, a.s.) a další organizace.

2Štěrba Ondřej, Ing.

Radostov 27, Radostov Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti elektroinstalace a energetiky. Provádíme revize a zkoušky elektrických zařízení bez omezení napětí, projekce, montáže, údržba a opravy elektrických zařízení, výroba rozvaděčů NN, dodávka VN rozvaděčů, dodávka a údržba trafostanic, kompletní dodávky elektroinstalace,…

3ELEKTRA - MO, v.o.s.

Elektromontážní práce včetně výroby rozvaděčů nízkého napětí, projekcí a revizí.

4Dvořák Jaroslav Ing. - EMIPO

Provádíme projektování elektrických zařízení, živočišná výroba. Montáž, oprava, údržba vyhrazených elektrických zařízení a výroba rozvaděčů nízkého napětí. Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej. Silniční motorová doprava. Školící činnost.

5Ševčík Miroslav

Výroba rozváděčů nízkého napětí, projekce staveb.

6Voňka Pavel

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Macharova 2094, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Nabídka projekcí a revizí elektrických zařízení bez omezení napětí a hromosvodů. Provozování a servis elektrických a energetických zařízení.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce vysokého napětí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Projekce vysokého napětí najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.