Prodej zimních pneu pro osobní auta – Východní Čechy

Zimní pneumatiky jsou nezbytností pro každého řidiče v oblasti Východní Čechy, který chce bezpečně a pohodlně projet zimní období. Prodej zimních pneumatik pro osobní auta je v této oblasti velmi důležitý, protože zdejší klima je velmi chladná a sněhová pokrývka je běžná.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1JP Pneu, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(61)
Říkov 264, Říkov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme pneuservis a autoservis pro osobní a nákladní vozidla. Provádíme vyvažování pneumatik, přezouvání zimních a letních pneumatik, seřizování geometrie kol, opravy motorů a převodovek, plnění klimatizací, výměny autoskel a mnoho dalších služeb. Nabízíme prodej náhradních dílů.

2Repas Robousy s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Robousy 28, Robousy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej, montáž, opravy a záruční i pozáruční servis čerpadel. Prodáváme kalová, oběhová, ponorná, vodárenská, domácí a průmyslová čerpadla. Dodáme čerpadla výrobců - Sigma Group, Pedrollo, AQP, Zehnder, HCP Pumps, Wilo, Grundfos, Kovo Konice. Pneuservis. Prodáváme starší, použité hliníkové disky.…

3GUMMYLAND s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 17, Častolovice Bezdlužná

Dovážíme pneumatiky z EU, nové i použité na osobní, LUV i SUV vozy. Skladem několik tisíc kusů. Záruka i na použité pneu. Dále prodáváme disky ocelové i hliníkové. Montáž ihned na místě. Čištění interiérů vozidel, plnění klimatizací, pneuservis.

4S.A.S. cz spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
V Lukách 1418, Ústí nad Orlicí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

autorizovaného prodejce a servisu vozů Kia a Mazda.

5Švec Josef - Auto moto mix

4.6
★★★★★
★★★★★
(37)
Hniličkova 50, Chrudim
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů, autopříslušenství, provoz autoservisu.

6LevnéPNEU Jiří Portlík

4.7
★★★★★
★★★★★
(61)
Kpt. Jaroše 405, Litomyšl
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Náš pneuservis v Litomyšli Vám nabízí JIŽ OD ROKU 2002 kompletní servis pneu (montáž/demontáž, opravy defektů, vyvažování kol - pro osobní i dodávkové vozy), prodej pneu (nové pneumatiky - letní a zimní, použité pneumatiky, nové protektory) a prodej nových i použitých disků (alu kola, plechové…

7Dulebová Doubravka

4.2
★★★★★
★★★★★
(83)
Štikovská 1870, Nová Paka
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodáváme nové i použité pneumatiky, alu a plechové disky všech rozměrů a značek. Pro motocykly, osobní a nákladní automobily,traktory a atd. Provádíme kompletní servis včetně uskladnění pneumatik. Seřizujeme sbíhavost kol pomocí moderní laserové geometrie. Vyvažujeme kola na motocykly,osobní…

8Ubytování U Medvěda1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(23)
5. května 66, Rokytnice v… Bezdlužná

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí Orlických hor. Z Rokytnice v O.h. je možné podnikat výlety na kolech, pěší turistiku. Nedaleko se nachází vodní přehrada Pastviny, Zemská brána nebo v zimním období možnost lyžařského vyžití v Říčkách v Orlických horách.

9Pneuservis Plačice s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Vlčkovická 21, Hradec Králové Bezdlužná

Poskytujeme veškeré servisní služby - montáž a demontáž pneumatik z auta a na auto, huštění pneumatik i tlakovým plynem, opravy lepením a vpichem, přezouvání a vyvažování na moderních strojích firmy Hofmann, mytí pneu, uskladnění pneu.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej zimních pneu pro osobní auta v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Proto je nutné mít kvalitní zimní pneumatiky, které zajistí bezpečnou jízdu na zasněžených a kluzkých silnicích.

V oblasti Východní Čechy je mnoho prodejců zimních pneumatik pro osobní auta, kteří nabízejí široký výběr pneumatik od různých výrobců. Tyto prodejny se snaží nabízet zákazníkům nejen kvalitní zimní pneumatiky, ale také profesionální poradenství při výběru správných pneumatik pro konkrétní typ vozidla.

Výběr správných zimních pneumatik pro osobní auto je velmi důležitý, protože závisí na mnoha faktorech, jako jsou velikost pneumatik, typ vozidla, klimatické podmínky a další. Proto je důležité se poradit s odborníky, kteří vám pomohou vybrat ty nejlepší zimní pneumatiky pro vaše vozidlo.

V oblasti Východní Čechy je mnoho prodejců zimních pneumatik pro osobní auta, kteří nabízejí nejen kvalitní zimní pneumatiky, ale také profesionální poradenství při výběru správných pneumatik pro vaše vozidlo. Proto neváhejte a navštivte některou z těchto prodejen, abyste si mohli vybrat ty nejlepší zimní pneumatiky pro vaše osobní auto.