Prodej vodních rostlin – Východní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Floreum s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
T. G. Masaryka 506, Litomyšl Bezdlužná Ověřená

Provozujeme zahradní centrum Floreum. Nabízíme vám široký sortiment nejen květin, keřů a stromů, ale i substrátů, zahradnických materiálů, květináčů, dekorací i zahradního nářadí.

2Farma Dřeveš, s.r.o.

Dřeveš 35, Dřeveš Bezdlužná

Zemědělská výroba. Chov skotu, pěstováni obilí, jiných plodin, chov zemědělských zvířat, vodní drůbež, husy, kachny, obiloviny, kmín, mák, řepka, krmné plodiny.

3Fikar Milan - OVOCNÉ A OKRASNÉ ŠKOLKY

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Riegrova 2220, Hořice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme prodej okrasných a ovocných dřevin, květin, vodních rostlin, ryb, substrátů a zahradních potřeb. S prodejem široké poradenství zdarma, prohlídka parkových výsadeb, plochy kontejnerových rostlin. Vyrábíme ovocné stromky pro výsadbu sadů.

4Farma u řeky Orlice, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(57)
Lípa nad Orlicí 60, Lípa nad Orlicí Bezdlužná

Farma u řeky Orlice, s.r.o., se sídlem Lípa nad Orlicí 60, 517 21, Lípa nad Orlicí, v okrese Rychnov nad Kněžnou a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 29936, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje…

5Havel Miroslav

Strnadova 48, Náchod Bezdlužná

Prodej tropických a studenovodních ryb, papoušků a plazů. Zakázková výroba akvárií a terárií. Realizace zahradních jezírek.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej vodních rostlin v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Prodej vodních rostlin najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.