Prodej stavebních buněk – Východní Čechy

Prodej stavebních buněk je v oblasti Východní Čechy stále více populární. Tyto modulární konstrukce nabízejí rychlé a efektivní řešení pro stavbu různých typů budov.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Stavitelství Kašpar s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(59)
Náměstí 51, Borohrádek Ověřená

Specializujeme se na výstavbu moderních nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Stavíme jak nízkoenergetické přízemní bungalovy, tak i patrové domy. V oboru stavitelství máme dlouholetou praxi. Kontaktujte nás! Vypracujeme vám bezplatnou cenovou nabídku.

2Rohrssen Containerbau, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jedlová 1, Jedlová u Poličky Bezdlužná

Zakázková výroba a prodej obytných a sanitárních kontejnerů a kontejnerových sestav pod značkou SOSAG BOX. Zakázková výroba rodinných domů. Zakázková výroba dle požadavků zákazníka.

3ŽIVA zemědělská obchodní, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(40)
č. 120, Klášterec nad Orlicí

Zemědělské obchodní družstvo. Rostlinná a živočišná výroba, prodej brambor. Prodej a servis malé zemědělské, zahradní a komunální techniky. Výroba a montáž dřevěných montovaných domů a roubenek.

4Pragokovo s.r.o. - pobočka a sklady LUTOMA Hejtmánkovice1 pobočka

Firma Pragokovo s.r.o. je obchodní společnost a zabývá se výkupem a prodejem nevyužitých zásob průmyslového charakteru. Specializujeme se na výkupy materiálu z tvrdokovu, drahých kovů a kovových odpadů - kovošrot. Prodáváme stroje a zařízení, elektromotory, profilové nůžky, vysekávací lisy, vlnitý…

5CRAMO s.r.o. (pobočka Opatovice)6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradecká 462, Opatovice nad Labem

Jsme pronajímateli vysokozdvižných zařízení. Zabýváme se pronájmem a prodejem zařízení, strojů a stavebních buněk např. kompresorů, generátorů, pracovních plošin, závěsných pracovních plošin i stavebních strojů. Nabízíme pronájem, prodej a dopravu.

6Dřevostavby Milan Brožek

U Zastávky 402, Králíky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dřevostavby Milan Brožek, se sídlem U Zastávky 402, 561 69, Králíky, v okrese Ústí nad Orlicí a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Zednictví Izolatérství Výroba, obchod a služby neuvedené v…

7KHP SLOVANY, s.r.o.

Výroba a prodej dřevěných zahradních domků, bungalovů a chat.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej stavebních buněk v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky své flexibilitě a snadné přenosnosti jsou stavební buňky ideální pro dočasné stavby, jako jsou například kancelářské prostory, ubytování nebo skladovací prostory.

V oblasti Východní Čechy je mnoho firem, které se specializují na prodej stavebních buněk. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů, které jsou vhodné pro různé účely a potřeby. Výhodou nákupu stavebních buněk v oblasti Východní Čechy je také možnost využití služeb místních dodavatelů, kteří mohou zajistit instalaci a údržbu.

Pokud hledáte rychlé a efektivní řešení pro stavbu dočasných budov v oblasti Východní Čechy, stavební buňky jsou skvělou volbou. Díky širokému výběru produktů a služeb místních dodavatelů můžete snadno najít ideální řešení pro vaše potřeby. Kontaktujte některou z firem specializujících se na prodej stavebních buněk v oblasti Východní Čechy a získejte kvalitní a spolehlivé produkty za konkurenceschopné ceny.