Prodej stavebních buněk – Východní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Rohrssen Containerbau, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jedlová 1, Jedlová u Poličky Bezdlužná

Zakázková výroba a prodej obytných a sanitárních kontejnerů a kontejnerových sestav pod značkou SOSAG BOX. Zakázková výroba rodinných domů. Zakázková výroba dle požadavků zákazníka.

2ŽIVA zemědělská obchodní, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
č. 120, Klášterec nad Orlicí

Zemědělské obchodní družstvo. Rostlinná a živočišná výroba, prodej brambor. Prodej a servis malé zemědělské, zahradní a komunální techniky. Výroba a montáž dřevěných montovaných domů a roubenek.

3Pragokovo s.r.o. - pobočka a sklady LUTOMA Hejtmánkovice1 pobočka

Firma Pragokovo s.r.o. je obchodní společnost a zabývá se výkupem a prodejem nevyužitých zásob průmyslového charakteru. Specializujeme se na výkupy materiálu z tvrdokovu, drahých kovů a kovových odpadů - kovošrot. Prodáváme stroje a zařízení, elektromotory, profilové nůžky, vysekávací lisy, vlnitý…

4CRAMO s.r.o. (pobočka Opatovice)6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradecká 462, Opatovice nad Labem

Jsme pronajímateli vysokozdvižných zařízení. Zabýváme se pronájmem a prodejem zařízení, strojů a stavebních buněk např. kompresorů, generátorů, pracovních plošin, závěsných pracovních plošin i stavebních strojů. Nabízíme pronájem, prodej a dopravu.

5Dřevostavby Milan Brožek

U Zastávky 402, Králíky
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Dřevostavby Milan Brožek, se sídlem U Zastávky 402, 561 69, Králíky, v okrese Ústí nad Orlicí a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Zednictví Izolatérství Výroba, obchod a služby neuvedené v…

6KHP SLOVANY, s.r.o.

Výroba a prodej dřevěných zahradních domků, bungalovů a chat.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej stavebních buněk v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Prodej stavebních buněk najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.