Prodej stavebních buněk – Východní Čechy

Prodej stavebních buněk je v oblasti Východní Čechy stále více populární. Tyto modulární konstrukce nabízejí rychlé a efektivní řešení pro stavbu různých typů budov.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Specializujeme se na výstavbu moderních nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Stavíme jak nízkoenergetické přízemní bungalovy, tak i patrové domy. V oboru stavitelství máme dlouholetou praxi. Kontaktujte nás! Vypracujeme vám bezplatnou cenovou nabídku.

Poslat poptávku drevostavby-kaspar.cz 736 735 415

Zakázková výroba a prodej obytných a sanitárních kontejnerů a kontejnerových sestav pod značkou SOSAG BOX. Zakázková výroba rodinných domů. Zakázková výroba dle požadavků zákazníka.

Poslat poptávku rohrssen-containerbau.cz 461 741 674

Zemědělské obchodní družstvo. Rostlinná a živočišná výroba, prodej brambor. Prodej a servis malé zemědělské, zahradní a komunální techniky. Výroba a montáž dřevěných montovaných domů a roubenek.

Poslat poptávku 465 637 385

Firma Pragokovo s.r.o. je obchodní společnost a zabývá se výkupem a prodejem nevyužitých zásob průmyslového charakteru. Specializujeme se na výkupy materiálu z tvrdokovu, drahých kovů a kovových odpadů - kovošrot. Prodáváme stroje a zařízení, elektromotory, profilové nůžky, vysekávací lisy, vlnitý…

Poslat poptávku eshop.lutoma.cz 491 524 319

Jsme pronajímateli vysokozdvižných zařízení. Zabýváme se pronájmem a prodejem zařízení, strojů a stavebních buněk např. kompresorů, generátorů, pracovních plošin, závěsných pracovních plošin i stavebních strojů. Nabízíme pronájem, prodej a dopravu.

Poslat poptávku boels.com 446 941 554

Dřevostavby Milan Brožek, se sídlem U Zastávky 402, 561 69, Králíky, v okrese Ústí nad Orlicí a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Zednictví Izolatérství Výroba, obchod a služby neuvedené v…

Poslat poptávku eudrevostavby.kvalitne.cz 605 335 901

Výroba a prodej dřevěných zahradních domků, bungalovů a chat.

Poslat poptávku khpslovany.cz 466 650 957

Prodej stavebních buněk v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky své flexibilitě a snadné přenosnosti jsou stavební buňky ideální pro dočasné stavby, jako jsou například kancelářské prostory, ubytování nebo skladovací prostory.

V oblasti Východní Čechy je mnoho firem, které se specializují na prodej stavebních buněk. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů, které jsou vhodné pro různé účely a potřeby. Výhodou nákupu stavebních buněk v oblasti Východní Čechy je také možnost využití služeb místních dodavatelů, kteří mohou zajistit instalaci a údržbu.

Pokud hledáte rychlé a efektivní řešení pro stavbu dočasných budov v oblasti Východní Čechy, stavební buňky jsou skvělou volbou. Díky širokému výběru produktů a služeb místních dodavatelů můžete snadno najít ideální řešení pro vaše potřeby. Kontaktujte některou z firem specializujících se na prodej stavebních buněk v oblasti Východní Čechy a získejte kvalitní a spolehlivé produkty za konkurenceschopné ceny.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.