Prodej lisovacích forem na zakázku – Východní Čechy

Lisovací formy na zakázku jsou v oblasti Východní Čechy stále více vyhledávané. Díky nim mohou firmy vyrábět své vlastní produkty a získat tak konkurenční výhodu.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Novák Jiří - UNI ELEKTRO

Projekce, výroba, montáž, servis a opravy průmyslové, laboratorní i spotřební elektrotechniky a elektroniky.

2BSB spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hejtmánkovice 144, Broumov Bezdlužná

Zabýváme se zpracováním termoplastů a výrobou lisovacích forem na zakázku v naší lisovně. Plasty zpracováváme metodou vstřikováním termoplastů do forem a to do maximální hmotnosti výlisků 1000g. Dále se věnujeme kovovýrobě a prodeji plastových výrobků a zahradního sortimentu. Poskytujeme…

3ALEMA LIGHTING s.r.o.1 pobočka

Lisování plastů a kovů pro elektrotechnický, spotřební a automobilový průmysl. Zajištění nákladní a kamionové přepravy zboží a materiálu. Prodej svítidel. Konstrukce a výroba forem na plastové díly. Konstrukce a výroba střižných a tvářecích nástrojů.

4PRACOVNÍ PODLOŽKY s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Štěpánovsko 101, Týniště nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu pracovních podložek do vibrolisu. Touto výrobou se zabýváme již od roku 1995, kdy jsme v malých prostorách začali vyrábět první kusy pracovních podložek a od té doby jsme získali spoustu informací a zkušeností s touto výrobou. V roce 2009 jsme dostali cenu Hospodářských…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej lisovacích forem na zakázku v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Prodej těchto forem je specializací mnoha firem, které se zaměřují na výrobu kvalitních a přesných forem. Tyto firmy nabízejí širokou škálu forem pro různé účely, jako jsou například forem pro výrobu plastových dílů, forem pro výrobu kovových dílů nebo forem pro výrobu gumových dílů. Výhodou zakázkových forem je, že jsou přesně přizpůsobeny potřebám zákazníka a umožňují tak výrobu unikátních produktů. Pokud hledáte kvalitní lisovací formy na zakázku v oblasti Východní Čechy, určitě se vyplatí kontaktovat specializovanou firmu, která vám pomůže s výběrem a výrobou forem přesně podle vašich požadavků.