Prodej klopových krabic, krabiček – Východní Čechy

Prodej klopových krabic a krabiček je v oblasti Východní Čechy velmi žádaný. Tyto krabice jsou ideální pro uskladnění drobných předmětů, jako jsou šrouby, matice, hřebíky a další.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1LI-FO s.r.o.

U Kamene 1259, Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se distribucí materiálů pro výrobu reklamy. Nabízíme vám materiály pro digitální tisk, řezací fólie, nažehlovací fólie, car wrap, desky, řezací plotry, výstavní systémy a mnoho dalšího.

2KARTONÁŽ - Jaroslav Michálek

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Bulharská 1730, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

3Solpap, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(61)
Resslova 350, Třebechovice pod… Bezdlužná

Obaly pro vaše výrobky. Vyrábíme a prodáváme klopové krabice, tvarové výseky, proložky, vnitřní vybavení krabic, euroboxy, těžká kartonáž. Nabízíme malé, střední i velké série. Další sortiment: vlnitá lepenka firmy Prowell GmbH.

4SERVISBAL OBALY s.r.o.- kartonové obaly2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(90)
Na Poříčí 661, Dobruška Bezdlužná

Výroba obalů z vlnité lepenky, vnitřní vybavení krabic a prodej obalových materiálů. Jsme specialisté na fixace uvnitř krabice – fixační mřížky, proložky a separátory. Doporučíme efektivní řešení Vašich obalových potřeb s celkovou úsporou logistických nákladů. Navrhneme obal vhodný přesně pro Váš…

5Petr Jandera- Bří JANDEROVÉ

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Osík 27, Osík u Litomyšle Bezdlužná

Firma je distributorem látkových umělých květin (umělé květiny vazbové a umělé květiny stonkové), dekorací, polystyrénových kruhů a aranžérských potřeb jako jsou dráty, stuhy a plastové výrobky (žardiniéry, vázy, květináče).

6BETAZ - kartonáž s. r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Nádražní 458, Hlinsko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba krabic, obaly, stojánky, šanony. Flexotisk, kašírování, ofset v CMYK. Kvalitu povrchu dodáváme v laku a v laminu. Pracovní doba: PO - PÁ 6.00 - 14.00 hod.

7Poličské obaly s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Pomezí 158, Pomezí Bezdlužná

Zabýváme se malovýrobou z kartonu. Na zakázku zhotovíme dárkové kazety na cokoli i se saténem, folií, zlatotiskem. Herbářové krabice, kazety, alba pro filatelisty, krabičky na pohlednice a fotky, potahované krabice, klopové a tvarové výseky, pasparty, kazetky na medajle a jiné.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej klopových krabic, krabiček v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Klopové uzavírání zajišťuje bezpečné uložení obsahu a snadný přístup k němu. krabice jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti poškození. Nabízíme širokou škálu velikostí a barev, aby každý zákazník našel to, co potřebuje. Objednávky z oblasti Východní Čechy zpracováváme rychle a spolehlivě, aby byly zákazníci spokojeni Se službami.