Prodej instalačního stykače – Východní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1EPRO Trutnov, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(23)
Horská 940, Trutnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Poskytujeme elektroinstalační práce, elektromontáže, revize i opravy. Nabízíme montáže domovní a průmyslové instalace, měření i výpočty osvětlení či poradenství. V našem sortimentu naleznete například vypínače a…

2ELCO Nymburk s.r.o. (pobočka Nový Bydžov)2 pobočky

Velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu, svítidel, tepelné techniky - podlahové topení, elektrické vytápění.

3EDHAL s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Lánovská 1475, Vrchlabí Bezdlužná

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. V našem sortimentu naleznete kabely, vodiče, spojky, svítidla, jističe, rozvaděče a další. Nabízíme také stykače, zásuvky, spínače, telefony, ohřev vody, vytápění, termostaty, regulace topení, ventilátory, transformátory, kompenzace a další.

4VACEK - ELEKTRO a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Vážní 900, Hradec Králové Bezdlužná

Prodáváme elektromateriál, kabely, jističe, svítidla a osvětlení, spínače domovní i průmyslové, lišty, stykače, žárovky, bojlery, konventory, rozvaděče, snímače a zvonky. Provozujeme velkoobchodní prodej v rámci celé ČR.

5ELKOV elektro a.s. (pobočka Svitavy)28 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Purkyňova 246/18, Svitavy

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a osvětlovací techniky - kabely, zásuvky, vypínače, rozváděče, jističe, pojistky, stykače, chrániče, relé, svítidla a světelné zdroje.

6Linhart Miroslav

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a komponentů pro průmyslovou automatizaci.

7Schrack Technik spol. s r.o. (pobočka Hradec Králové)9 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(61)
Vlčkovická 54/1, Hradec Králové Bezdlužná

Prodáváme jističe, chrániče, spínací přístroje, pojistky, svorky, sběrnice, stykače, přepěťové ochrany, transformátory a síťové zdroje. Dále dodáváme audio a videosystémy, měřicí přístroje, kabelové žlaby, rozvodnice, datové rozvaděče, aktivní prvky.

8Sobotka Milan

Elektroinstalační materiál, velkoobchod, prodej, vázací pásky, pojistky, izolační pásky, relé, stykače, jističe, ochrany motoru, ABB, SEZ, ELKO.

10Myška Miroslav

Elektroinstalační práce včetně hromosvodů a revizí. Velkoobchod a maloobchod elektro. Nabídka zabezpečovacích systémů.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej instalačního stykače v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Prodej instalačního stykače najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.