Prodej instalačního stykače – Východní Čechy

Prodej, instalace a servis stykačů jsou v oblasti Východní Čechy k dispozici díky zkušenému týmu odborníků. Stykače jsou klíčovým prvkem v elektrických obvodech a jejich správná funkce je nezbytná pro bezpečný provoz zařízení.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1EPRO Trutnov, s.r.o.

Horská 940, Trutnov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem elektromateriálů a veškerými elektromontážními pracemi. V rámci domovních, bytových a průmyslových elektroinstalací provádíme kompletní rozvody elektrické energie, servis elektroinstalace, revize elektroinstalace, výpočet osvětlení, osvětlení pro školy a další objekty a…

2Schrack Technik spol. s r.o. (pobočka Hradec Králové)9 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(79)
Vlčkovická 54/1, Hradec Králové Bezdlužná

Prodáváme jističe, chrániče, spínací přístroje, pojistky, svorky, sběrnice, stykače, přepěťové ochrany, transformátory a síťové zdroje. Dále dodáváme audio a videosystémy, měřicí přístroje, kabelové žlaby, rozvodnice, datové rozvaděče, aktivní prvky.

3EDHAL s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Lánovská 1475, Vrchlabí Bezdlužná

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. V našem sortimentu naleznete kabely, vodiče, spojky, svítidla, jističe, rozvaděče a další. Nabízíme také stykače, zásuvky, spínače, telefony, ohřev vody, vytápění, termostaty, regulace topení, ventilátory, transformátory, kompenzace a další.

4VACEK - ELEKTRO a.s.

Prodáváme elektromateriál, kabely, jističe, svítidla a osvětlení, spínače domovní i průmyslové, lišty, stykače, žárovky, bojlery, konventory, rozvaděče, snímače a zvonky. Provozujeme velkoobchodní prodej v rámci celé ČR.

5ELKOV elektro a.s. (pobočka Svitavy)28 poboček

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a osvětlovací techniky - kabely, zásuvky, vypínače, rozváděče, jističe, pojistky, stykače, chrániče, relé, svítidla a světelné zdroje.

6ELCO Nymburk s.r.o. (pobočka Nový Bydžov)2 pobočky

Velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu, svítidel, tepelné techniky - podlahové topení, elektrické vytápění.

8Dvořák Pavel - elektro zboží1 pobočka

Prodej elektro zboží - baterie, zdroje, žárovky LED, úsporné, klasické, instalační materiál - kabely, vodiče, jističe, chrániče, vypínače, zásuvky. Nářadí. Měřící přístroje. Spotřební materiál - spojovací materiál, ochranné pomůcky, spreje, čističe. Prodlužky, flexa, ventilátory, teploměry a další.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej instalačního stykače v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Naše firma se specializuje na prodej a instalaci stykačů různých typů a velikostí, které jsou vhodné pro různé aplikace. Naši technici jsou vyškoleni pro instalaci a servis stykačů a jsou k dispozici pro jakékoli dotazy nebo problémy, které by mohly nastat. S našimi kvalitními produkty a službami můžete být jisti, že vaše elektrické obvody budou v bezpečí a výkonné. Kontaktujte nás dnes a získejte více informací o našich produktech a službách.