Prodej havarovaných aut Mercedes Benz – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho havarovaných aut značky Mercedes Benz, které jsou k prodeji. Tyto vozy jsou nabízeny za velmi výhodné ceny a jsou ideální pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivé vozidlo za rozumnou cenu.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

1Vrakoviště Popovice

4.0
★★★★★
★★★★★
(84)
Popovice 30, Popovice Bezdlužná

Autovrakoviště bylo založeno již v roce 1997 v malé obci jménem Popovice, vzdálené 3 km od města Jičín. Od otevření nám zde prošlo několik tisíc vozidel a díky tomu máme široký sortiment náhradní dílů. Vlastníme dva odtahové vozy, Mercedes Sprinter a Opel Movano, s kterými jezdíme po celé České…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej havarovaných aut Mercedes Benz v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Havarovaná auta Mercedes Benz jsou často nabízena s poškozením karoserie, ale většinou jsou v dobrém technickém stavu. Tyto vozy jsou ideální pro ty, kteří hledají levnější alternativu k novým vozům, ale nechtějí se vzdát kvality a spolehlivosti.

V oblasti Východní Čechy je mnoho prodejců, kteří nabízejí havarovaná auta Mercedes Benz. Tyto vozy jsou často nabízeny za velmi výhodné ceny a jsou ideální pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivé vozidlo za rozumnou cenu.

Pokud hledáte havarované auto Mercedes Benz v oblasti Východní Čechy, můžete se obrátit na místní prodejce nebo vyhledat nabídky online. V obou případech je důležité prověřit technický stav vozu a zkontrolovat, zda je cena adekvátní.

Havarovaná auta Mercedes Benz jsou ideální pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivé vozidlo za rozumnou cenu. V oblasti Východní Čechy je mnoho nabídek na tyto vozy, takže si můžete vybrat ten nejlepší pro vás.