Prodej havarovaných aut DS – Východní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1APA Hradec Králové s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Náchodská 731, Plotiště nad Labem
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provádíme likvidaci všech typů vozidel z celé ČR – osobních, nákladních, přívěsů, návěsů i autobusů. Potvrzení, potřebné k odhlášení vozidla z evidence, Vám vydáme ZDARMA. Dále nabízíme možnost odvozu autovraků na naše autovrakoviště vlastními odtahovými vozy, výkup havarovaných a nepojízdných…

2DIPA, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Svojšice 50, Přelouč
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Likvidace autovraků, výkup ojetých a havarovaných vozidel. Vystavíme vám potvrzení o ekologické likvidaci, na jehož základě odhlásíte Vaše auto z evidence motorových vozidel v místě příslušném a zrušíme smlouvu o povinném ručení.

3Autodíly Škoda, Miroslav Černý

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
U Kapličky 135, Pardubice - Mnětice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Prodej použitých náhradních dílů na vozy Škoda. Opravy a přípravy vozů na STK. Výkup vozů na opravu i náhradní díly.

4Kolář Patrik

Kompletní diagnostika pro všechny motocykly, která zjistí veškeré závady v řídící jednotce. Oprava havarovaných motocyklů, veškeré náhradní díly, pneuservis.

5Vítek Pavel - autoklempíř

3.1
★★★★★
★★★★★
(17)
Křížkovského 454/12, Hradec Králové

Provádímeme opravy karoserií havarovaných i korodovaných osobních vozů všech typů a značek, včetně nového laku. Veškeré automechanické práce, rovnací stolice. Výměny olejů, brzdových destiček a jiné drobné opravy. Samozřejmostí jsou technické prohlídky včetně kontroly emisí. Dále provádíme výměny…

6Vrakoviště Popovice

4.1
★★★★★
★★★★★
(56)
Popovice 30, Popovice Bezdlužná

Autovrakoviště bylo založeno již v roce 1997 v malé obci jménem Popovice, vzdálené 3 km od města Jičín. Od otevření nám zde prošlo několik tisíc vozidel a díky tomu máme široký sortiment náhradní dílů. Vlastníme dva odtahové vozy, Mercedes Sprinter a Opel Movano, s kterými jezdíme po celé České…

7Dvořák Jindřich- Auto Dvořák

3.5
★★★★★
★★★★★
(73)
U Podhorky 2203 , Česká Třebová
Otevřeno od 8:00

Provozuji autoservis a pneuservis.

9Hejný Leoš - Autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Tuněchody 145, Tuněchody Bezdlužná

Autoservis servisuje všechny osobní a užitkové vozy, specializace Peugeot a Citroen, kompletní mechanické a klempířské práce, pneuservis, příprava na STK, diagnostika, autoskla, montáž tažných zařízení, výfuky. Oprava havarovaných vozidel.

10MEGAN servis, s.r.o.

Servis nákladních vozidel. Opravy havarovaných a zkorodovaných kabin nákladních vozidel. Prodej kabin na nákladní vozidla všech značek.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej havarovaných aut DS v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Prodej havarovaných aut DS najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Východní Čechy.