Prodej havarovaných aut DS – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho havarovaných aut DS, které jsou k dispozici k prodeji. Tyto vozy jsou ideální pro ty, kteří hledají levnější alternativu k novým vozům.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Autocentrum Skořenice s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Skořenice u Chocně…, Choceň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme komplex služeb v oblasti ojetých aut. Dodáváme použité a nové náhradní díly zejména na evropské vozy vyrobené v letech 1990 – 2015. Prodáváme ojetá auta a k prodaným vozům poskytujeme svým zákazníkům další cenově zvýhodněné služby, jako je výměna náplní, příprava na STK nebo náhradní…

2APA Hradec Králové s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Náchodská 731, Plotiště nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme likvidaci všech typů vozidel z celé ČR – osobních, nákladních, přívěsů, návěsů i autobusů. Potvrzení, potřebné k odhlášení vozidla z evidence, Vám vydáme ZDARMA. Dále nabízíme možnost odvozu autovraků na naše autovrakoviště vlastními odtahovými vozy, výkup havarovaných a nepojízdných…

3VIKA Kameničná a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Kameničná 100, Kameničná
Dnes už má zavřeno

Zemědělské družstvo. Rostlinná výroba je zaměřena především na zajištění krmivové základny. Pěstuje zejména tyto plodiny: obiloviny 200 ha, brambory konzumní 15 ha, silážní kukuřici 200 ha, ostropestřec 65 ha a pícniny na orné půdě 200 ha.V živočišné výrobě se společnost specializuje na chov dojnic…

4S.A.S. cz spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
V Lukách 1418, Ústí nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

autorizovaného prodejce a servisu vozů Kia a Mazda.

5DIPA, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(92)
Svojšice 50, Přelouč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Likvidace autovraků, výkup ojetých a havarovaných vozidel. Vystavíme vám potvrzení o ekologické likvidaci, na jehož základě odhlásíte Vaše auto z evidence motorových vozidel v místě příslušném a zrušíme smlouvu o povinném ručení.

7Křenek Jiří - AUTOPŮJČOVNA AUTOSERVIS ODTAHOVÁ SLUŽBA MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

ZAPŮJČENÍ OSOBNÍCH VOZIDEL (různých značek, nejlepší ceny v regionu ) -PŘI KAŽDÉM ZAPŮJČENÍ VOZIDLO KOMPLETNĚ ČISTÍME -pro stálé klienty výrazné slevy -přistavení vozidla na místo dle dohody -odvoz vozidla z místa dle dohody -možnost zapůjčení vozidla i s řidičem -zapůjčení sněhových řetězů a…

8Autodíly Škoda, Miroslav Černý

4.6
★★★★★
★★★★★
(77)
U Kapličky 135, Pardubice - Mnětice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej použitých náhradních dílů na vozy Škoda. Opravy a přípravy vozů na STK. Výkup vozů na opravu i náhradní díly.

9Autobazar KNB s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(61)
Hradecká 865, Jaroměř - Pražské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autobazar osobních a užitkových vozidel. Zajišťujeme kompletní služby při nákupu, prodeje a dovozu ojetých vozů včetně prodeje na splátky a pojištění vozidel.

10Kolář Patrik

Kompletní diagnostika pro všechny motocykly, která zjistí veškeré závady v řídící jednotce. Oprava havarovaných motocyklů, veškeré náhradní díly, pneuservis.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej havarovaných aut DS v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému stavu jsou tyto vozy k dispozici za velmi výhodné ceny.

Havarovaná auta DS jsou často nabízena v různých modelech a verzích, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Tyto vozy jsou často v dobrém technickém stavu, takže se nemusíte obávat o jejich spolehlivost.

Pokud hledáte havarovaná auta DS v oblasti Východní Čechy, můžete se obrátit na místní prodejce, kteří nabízejí široký výběr těchto vozů. Tyto prodejny často nabízejí i další služby, jako je financování nebo pojištění, takže si můžete být jisti, že budete mít vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli užít své nové auto.

Výhodou nákupu havarovaných aut DS v oblasti Východní Čechy je také to, že se nacházíte v blízkosti mnoha dalších měst a oblastí, takže si můžete být jisti, že najdete to, co hledáte. Navíc, díky konkurenci mezi prodejci, jsou ceny těchto vozů velmi konkurenceschopné.

Celkově lze říci, že nákup havarovaných aut DS v oblasti Východní Čechy je skvělou volbou pro ty, kteří hledají levnější alternativu k novým vozům. Tyto vozy jsou k dispozici za velmi výhodné ceny a jsou často v dobrém technickém stavu. Pokud hledáte havarovaná auta DS v této oblasti, můžete se spolehnout na místní prodejce, kteří nabízejí široký výběr těchto vozů.