Prodej grafického papíru – Východní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 266, Hostinné Bezdlužná

Vyrábíme papír a papírenské výrobky. Nabízíme kancelářský papír přímopropisující, kopírovací, dále papíry nepromastitelné i grafické. Vyrábíme i papírenské výrobky jako sešity, tiskopisy, obálky, pokladní a faxové kotoučky.

2CONDI s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Panelová 955, Hradec Králové Bezdlužná

Vyrábíme papírové tašky a obaly. Zpracování papíru a tisk. Balicí papír s potiskem, vánoční papír.

3Kubálek Josef - SÍTOTISK

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Popovice 76, Jičín Bezdlužná

Firma nabízí služby v oblasti potisku na textil, prodeje reklamních předmětů, realizace lepené reklamy, zpracování grafických návrhů a webdesignu.

4PROTISK, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Wonkova 340/8, Hradec Králové
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádíme tiskové služby - grafika, digitální tisk (černobílý, plnobarevný, velkoformátový). Zhotovujeme razítka, vizitky, letáky, plakáty, prospekty, katalogy, pořadače, samolepky. Vazba diplomových prací. Potisk - trička, pracovní oděvy, dresy, plech, dárky. Zajišťujeme prodej kancelářské…

5GRAFIES, a.s.1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Dukelských hrdinů…, Hlinsko
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se ofsetovým tiskem a kompletní přípravou tisku včetně grafické práce. Nabízíme kompletní tiskový servis. Vyrobíme knihy, katalogy, prospekty, letáky, pohledy, vizitky, kalendáře, šanony, krabice a další tiskoviny. Poskytujeme také laminaci, vazbu a lepení Vašich tiskovin.

6Stil trade s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Libišany 156, Libišany

Česká firma již více než 20 let dodává školní batohy, studentské aktovky a další školní potřeby, dárková balení s velkým důrazem na vlastní grafické řešení a kvalitu zboží.

7Jasanský Miloň - KVART reklamní potisk

3.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Nerudova 863/2, Hradec Králové Bezdlužná

Jsme specialisté na sítotisk a nabízíme reklamní předměty, tašky, trička, čepice, hrnky, samolepky, etikety, igelitové tašky, potisk triček, výšivky. Reklama na auta, banner, cedule. Pokud Vás zajímá grafika a tisk: letáky, plakáty, kalendáře, diáře.

8Global Journey CZ s.r.o. - Copycentrum, papírnictví

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Tůmy Přeloučského…, Přelouč
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Copycentrum a papírnictví. V naší nabídce naleznete kancelářské potřeby, tonery, cartridge do tiskáren a kopírek, svatební oznámení a polepy výloh. Provádíme barevné i černobílé kopírování a tisk, velkoformátový tisk, skenování, vázání dokumentů, grafické práce, průkazové fotografie či vizitky a…

9mepap

4.4
★★★★★
★★★★★
(43)
náměstí Odboje 307, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

MEPAP, se sídlem náměstí Odboje 307, 544 01, Dvůr Králové nad Labem, v okrese Trutnov a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 29519, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 20 - 24 zaměstnanci.…

10Hanunka

Nám. Míru 220, Vrchlabí
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Hanunka, se sídlem Nám. Míru 220, 543 01, Vrchlabí, v okrese Trutnov a v kraji Královehradecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej grafického papíru v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Prodej grafického papíru najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.