Prodej dřevěných krabic, krabiček – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho prodejců dřevěných krabic a krabiček. Tyto produkty jsou ideální pro balení a skladování různých věcí.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1DŘEVOOBAL JARÝ A HUDOUSEK s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Boženy Němcové 19, Moravská Třebová Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou obalů a jejich dodávkami. Dodáme vám komplexní balení, transportní obaly a ochranné obaly a fólie pro lodní, leteckou, železniční i kamionovou přepravu. Naše obaly ochrání vaše výrobky při přepravě i skladování. Kontaktujte nás! Výrobou obalů se zabýváme již od roku 1991.

2OMNIPACK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradecká 315, Jaroměř
Otevřeno od 7:30

Firma OMNIPACK s.r.o. vyrábí a prodává plastové technologie a materiály.Specializuje se na kovové, kartonové a dřevěné obaly na zakázku. Zabývá se především vývojem, konstrukcí a kvalitou. Zaměřuje se na standardní obalové materiály a kombinované díly a obaly.

3Dřevo complet, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(24)
Dřevařská 476, Hradec Králové

Hlavní činností firmy Dřevo complet s.r.o. je výroba dřevěných obalů a speciálních obalů, beden, transportních podlah a palet. Vyrábíme obaly jak celodřevěné, tak i z deskových materiálů. Obaly jsou využívány pro kamionovou, lodní i leteckou přepravu. Konečnými příjemci našich obalů jsou zákazníci…

4SERVISBAL OBALY s.r.o.- kartonové obaly2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(91)
Na Poříčí 661, Dobruška Bezdlužná

Výroba obalů z vlnité lepenky, vnitřní vybavení krabic a prodej obalových materiálů. Jsme specialisté na fixace uvnitř krabice – fixační mřížky, proložky a separátory. Doporučíme efektivní řešení Vašich obalových potřeb s celkovou úsporou logistických nákladů. Navrhneme obal vhodný přesně pro Váš…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dřevěných krabic, krabiček v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Dřevěné krabice jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost. Navíc jsou ekologické a přírodní. V nabídce prodejců v oblasti Východní Čechy najdete různé velikosti a tvary krabic a krabiček, které se hodí pro různé účely. Pokud hledáte kvalitní a estetické řešení pro balení a skladování, určitě se podívejte na nabídku dřevěných krabic a krabiček v oblasti Východní Čechy.