Prodej archivních krabic, krabiček – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho firem, které potřebují archivovat své dokumenty. Prodej archivních krabic a krabiček je proto velmi důležitým oborem.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

Poslat poptávku obaly-kartonaz.cz 466 611 313

Výroba obalů z vlnité lepenky, vnitřní vybavení krabic a prodej obalových materiálů. Jsme specialisté na fixace uvnitř krabice – fixační mřížky, proložky a separátory. Doporučíme efektivní řešení Vašich obalových potřeb s celkovou úsporou logistických nákladů. Navrhneme obal vhodný přesně pro Váš…

Poslat poptávku servisbal.cz 499 979 797

Výroba krabic, obaly, stojánky, šanony. Flexotisk, kašírování, ofset v CMYK. Kvalitu povrchu dodáváme v laku a v laminu. Pracovní doba: PO - PÁ 6.00 - 14.00 hod.

Poslat poptávku betaz.net 469 311 316

Prodej archivních krabic, krabiček v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní a odolné krabice, které ochrání vaše dokumenty před poškozením, máte na výběr z širokého sortimentu. Nabízí se vám různé velikosti a druhy krabic, které se hodí pro různé typy dokumentů. Všechny krabice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují nejvyšší standardy. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele archivních krabic v oblasti Východní Čechy, neváhejte a kontaktujte nás.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.