Prodej archivních krabic, krabiček – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho firem, které potřebují archivovat své dokumenty. Prodej archivních krabic a krabiček je proto velmi důležitým oborem.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1KARTONÁŽ - Jaroslav Michálek

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Bulharská 1730, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

2SERVISBAL OBALY s.r.o.- kartonové obaly2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(91)
Na Poříčí 661, Dobruška Bezdlužná

Výroba obalů z vlnité lepenky, vnitřní vybavení krabic a prodej obalových materiálů. Jsme specialisté na fixace uvnitř krabice – fixační mřížky, proložky a separátory. Doporučíme efektivní řešení Vašich obalových potřeb s celkovou úsporou logistických nákladů. Navrhneme obal vhodný přesně pro Váš…

3BETAZ - kartonáž s. r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Nádražní 458, Hlinsko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba krabic, obaly, stojánky, šanony. Flexotisk, kašírování, ofset v CMYK. Kvalitu povrchu dodáváme v laku a v laminu. Pracovní doba: PO - PÁ 6.00 - 14.00 hod.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej archivních krabic, krabiček v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní a odolné krabice, které ochrání vaše dokumenty před poškozením, máte na výběr z širokého sortimentu. Nabízí se vám různé velikosti a druhy krabic, které se hodí pro různé typy dokumentů. Všechny krabice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují nejvyšší standardy. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele archivních krabic v oblasti Východní Čechy, neváhejte a kontaktujte nás.