Přestavba litinových kotlů – Východní Čechy

Přestavba litinových kotlů je v oblasti Východní Čechy stále častější. Tento proces zahrnuje modernizaci a úpravu kotlů, aby byly efektivnější a šetrnější k životnímu prostředí.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1INSTALATÉRSTVÍ - Novák Vladimír

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Krátká 358, Vysoké Mýto
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti instalatérství a topenářství. Provádíme rozvody teplé a studené vody, rekonstrukce bytových jader, instalace podlahového topení, výměny radiátorů, kompletní rozvody plynu, servis kotlů a řadu dalších služeb.

2VERTIKÁL CHRUDIM spol. s r. o.

Firma zajišťuje komplexní stavební práce a rekonstrukci staveb. Specializujeme se na realizaci střech včetně zateplování, poskytujeme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Dále nabízíme nátěry ocelových konstrukcí, zámečnické práce, provádíme frézování betonových podlah a práce s…

3Východočeské plynárenské strojírny, a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(67)
Rosice 16, Rosice u Chrasti Bezdlužná

Hlavní část současných technických, konstrukčních a výrobních kapacit je určena pro technologie související s využitím LPG a pro výrobu tlakových nádob pro různé druhy médií do přetlaku 7,5 MPa.

4BAUPROFI CZ s.r.o.

Výstavba rodinných domů, revitalizace a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen, zateplování budov, výměna oken a dveří, střechy a konstrukce střech a krovů. Specializujeme se na činnosti v oboru topenářství a využití obnovitelných zdrojů energie. Nabízíme kompletní poradenské,…

5Topenářství Žamberk s.r.o.

Kostelní 446, Žamberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma provádí topenářské práce, vodoinstalace již s dlouholetými zkušenostmi. Profesionální individuální přístup je zaručen. Zajišťujeme našim klientům také servis a opravy. Po telefonické domluvě vyhovíme i po pracovní době.

6Smysl Miroslav- instalatérské práce

3.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Budovatelů 913, Chrudim Bezdlužná

Vodoinstalace a kanalizace, topenářství, montáž a rekonstrukce kotelen, ústředního, podlahového a etážového topení. Celkové rekonstrukce rozvodu vody (měď, železo, plast). Plynové rozvody a instalace spotřebičů. Zajišťujeme záruční i pozáruční měření a servis spotřebičů. Rekonstrukce bytů a…

7Kopecký Pavel - Instalatérství

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Zámrsk 139, Zámrsk Bezdlužná

Instalatérství za dobré peníze. Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce. Provádíme montáže tepelných čerpadel i solárních systémů. Koupelny a bytová jádra na klič. Působíme v okolí měst Choceň, Litomyšl, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí, Chrudim, Horní Jelení,…

8Opravy zemědělských strojů Klešice - Vladimír Beran

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Klešice 4, Heřmanův Městec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy zemědělských strojů a zařízení. Servis zemědělské techniky MOREAU AGRI, ZETOR, MANITOU, LANDINI, McCORMICK. Opravy zemědělských strojů, stavebních strojů a nákladních automobilů ve Východních Čechách.

9IFGH topení - voda - plyn

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svitavská 2084, Hradec Králové Bezdlužná

Instalatéři, topenáři, plynaři. Vodoinstalace, kanalizace, strojní čištění kanalizací, podlahové vytápění, solární systémy, centrální vysavače, strojní čištění kanalizace, rekonstrukce bytových jader. Kotle.

10Lamka Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Husova 94, Hronov Bezdlužná

Instalatérské, topenářské práce. Prodej a montáž solárních systémů, tepelných čerpadel.


Firmy v dalších lokalitách


Přestavba litinových kotlů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky přestavbě lze snížit náklady na topení a zároveň minimalizovat emise škodlivých látek. V oblasti Východní Čechy je k dispozici řada odborníků, kteří se specializují na přestavbu litinových kotlů a poskytují kvalitní a spolehlivé služby. Pokud hledáte způsob, jak zlepšit účinnost svého topení a snížit náklady, přestavba litinových kotlů je skvělou volbou.