Přesné rotační díly – Východní Čechy

Přesné, rotační díly jsou v oblasti Východní Čechy velmi žádané. Tyto díly jsou nezbytné pro správnou funkci strojů a zařízení v průmyslových odvětvích.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1CNC Voborník

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Svat. Čecha 290, Jaroměř Bezdlužná

Nabízíme přesné CNC obrábění rotačních a kubických dílců a výrobu forem. K výrobě využíváme CNC obráběcí centra, CNC soustruhy nebo konvenční stroje. Pracujeme se speciálním programem Alphacam Advanced. Specializujeme se na obrábění oceli, nerezu, slitiny hliníku a mědi a jiných materiálů.

2KOMA Vysoké Mýto s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dráby 820, Vysoké Mýto

KOMA Vysoké Mýto s.r.o. je strojírenská firma specializovaná na výrobu přesných rotačních i kubických dílů na CNC obráběcích strojích a vačkových automatech včetně dokončovacích operací (broušení, válcování závitu, frézování ozubení apod.). Jsme držiteli certifikátu ČSN ISO 9001:2001.

3KD planeta, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Městec 19, Jaroměř Bezdlužná

Firma KD planeta byla založena v roce 1996, v roce 2005 byla transformována na KD planeta s.r.o., zaměřuje se na komerční obrábění rotačních dílců na soustružnických CNC centrech. Další aktivitou firmy je výroba různých typů převodovek pro atypické využití, především převodovky planetové, a dále…


Firmy v dalších lokalitách


Přesné rotační díly v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba těchto dílů vyžaduje preciznost a kvalitní materiály. Proto je důležité najít spolehlivého dodavatele, který má zkušenosti s výrobou přesných, rotačních dílů. V oblasti Východní Čechy je mnoho firem, které se specializují na výrobu těchto dílů a nabízejí širokou škálu produktů. Pokud hledáte kvalitní přesné, rotační díly, v oblasti Východní Čechy určitě najdete to, co potřebujete.