Přesné obrábění rotačních dílců – Východní Čechy

Přesné obrábění rotačních dílců je specializací mnoha strojírenských firem v oblasti Východní Čechy. Tyto dílce se vyrábějí pro různé průmyslové odvětví, jako je například automobilový průmysl, letectví nebo energetika.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1CNC Voborník

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Svat. Čecha 290, Jaroměř Bezdlužná

Nabízíme přesné CNC obrábění rotačních a kubických dílců a výrobu forem. K výrobě využíváme CNC obráběcí centra, CNC soustruhy nebo konvenční stroje. Pracujeme se speciálním programem Alphacam Advanced. Specializujeme se na obrábění oceli, nerezu, slitiny hliníku a mědi a jiných materiálů.

2KOMA Vysoké Mýto s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dráby 820, Vysoké Mýto

KOMA Vysoké Mýto s.r.o. je strojírenská firma specializovaná na výrobu přesných rotačních i kubických dílů na CNC obráběcích strojích a vačkových automatech včetně dokončovacích operací (broušení, válcování závitu, frézování ozubení apod.). Jsme držiteli certifikátu ČSN ISO 9001:2001.

3KD planeta, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Městec 19, Jaroměř Bezdlužná

Firma KD planeta byla založena v roce 1996, v roce 2005 byla transformována na KD planeta s.r.o., zaměřuje se na komerční obrábění rotačních dílců na soustružnických CNC centrech. Další aktivitou firmy je výroba různých typů převodovek pro atypické využití, především převodovky planetové, a dále…


Firmy v dalších lokalitách


Přesné obrábění rotačních dílců v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Přesné obrábění zajišťuje, že dílce budou mít přesné rozměry a geometrii, což je klíčové pro správnou funkčnost celého zařízení. V oblasti Východní Čechy najdete mnoho zkušených odborníků, kteří se v této oblasti specializují a dokážou vyrobit i velmi složité dílce s vysokou přesností.