Přesné kubické díly – Východní Čechy

Přesné, kubické díly jsou v oblasti Východní Čechy velmi žádané. Tyto díly jsou vyráběny s maximální přesností a jsou ideální pro strojírenskou výrobu.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1CNC Voborník

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Svat. Čecha 290, Jaroměř Bezdlužná

Nabízíme přesné CNC obrábění rotačních a kubických dílců a výrobu forem. K výrobě využíváme CNC obráběcí centra, CNC soustruhy nebo konvenční stroje. Pracujeme se speciálním programem Alphacam Advanced. Specializujeme se na obrábění oceli, nerezu, slitiny hliníku a mědi a jiných materiálů.

2KOMA Vysoké Mýto s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dráby 820, Vysoké Mýto

KOMA Vysoké Mýto s.r.o. je strojírenská firma specializovaná na výrobu přesných rotačních i kubických dílů na CNC obráběcích strojích a vačkových automatech včetně dokončovacích operací (broušení, válcování závitu, frézování ozubení apod.). Jsme držiteli certifikátu ČSN ISO 9001:2001.


Firmy v dalších lokalitách


Přesné kubické díly v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému kubickému tvaru jsou velmi snadno a rychle montovatelné. V oblasti Východní Čechy najdete mnoho specialistů na výrobu těchto dílů, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho správného dílu pro vaše potřeby. Pokud hledáte přesné, kubické díly, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Východní Čechy.