Pozemkové právo – Východní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1JUDr. Josef Pojezdný

3.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Švehlova 46, Dvůr Králové nad…

Nabízím advokátní služby. Zaměřuji se na občanské, obchodní, trestní, rozvodové, pozemkové, lesní či vodní právo. Dále se zabývám sepisováním smluv a podáváním žádostí.

2JUDr. Fedorková Marta

Provozování advokátní kanceláře.

3JUDr. Hruška Michal - Advokátní kancelář

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Svatojanské nám. 47, Trutnov Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře v oblasti občanského, obchodního, pracovního a trestního práva. Konzultace poskytujeme v češtině a angličtině.

4Šváb Milan, JUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí Míru 118/48, Svitavy

Naše advokátní kancelář byla založena v roce 1990 především se zaměřením na zemědělsko-družstevní, pozemkové, pracovní a obchodní právo. Do současnosti se nabídka právních služeb rozšířila na další oblasti práv, a to správní, občanské, rodinné, trestní a především insolvenční právo. V těchto…

5Mgr. Ing. ZDENĚK CVEJN, advokát

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kollárova 1114/5, Hradec Králové –… Bezdlužná

Advokátní kancelář poskytuje formou komplexního právního poradenství a zastupování odborné advokátní služby v oblasti občanského, rodinného, obchodního, pracovního, trestního, správního práva, insolvenčního řízení a práv k nemovitým věcem.


Firmy v dalších lokalitách


Pozemkové právo v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Pozemkové právo najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.